Hľadať

Toto sú finalistky Queen of Golf 2016!

Toto sú finalistky Queen of Golf 2016!

Súťaž Queen of Golf 2016 odštartovala 15.marca castingom, ktorý trval až do konca apríla. Do súťaže sa prihlásilo až 105 dievčat vo vekovej kategórii 14 až 36 rokov. Samotného finále sa zúčastní týchto 12 krásnych dievčat, ktoré už 30.septembra zabojujú o titul Queen of Golf 2016.

 

 • Finalistka s číslom 1 – Dominika Krčeková, 19 rokov, Blatná na Ostrove
 • Finalistka s číslom 2 – Nikol Šmahajčíková, 17 rokov, Žilina
 • Finalistka s číslom 3 – Michaela Holkovičová, 21 rokov, Smolenice
 • Finalistka s číslom 4 – Monika Fojtíková, 21 rokov, Veľké Uherce
 • Finalistka s číslom 5 – Lucia Lavrenčíková, 20 rokov, Necpaly
 • Finalistka s číslom 6 – Katarína Brillová, 23 rokov, Bratislava
 • Finalistka s číslom 7 – Simona Babicová, 24 rokov, Podbrezová
 • Finalistka s číslom 8 – Mária Glatzová, 20 rokov, Prešov
 • Finalistka s číslom 9 – Barbora Brezinová, 22 rokov, Poprad
 • Finalistka s číslom 10 – Diana Melichová, 21 rokov, Detva
 • Finalistka s číslom 11 – Ivana Dvorščáková, 21 rokov, Šarišské Michaľany
 • Finalistka s číslom 12 – Daša Jašková, 20 rokov, Veľký Krtíš

Počas príprav na finále okrem golfových tréningov dievčatá absolvovali rôzne skrášľujúce procedúry na klinike krásy Ave Clinic, viacero fotení, kde asi najzaujímavejšie bolo pre značku tenisiek Tikoki, ktoré si dievčatá samé navrhli a taktiež fotenie portrétových fotiek a photoshooting plaviek značky Relleciga. V júni si finalistky zahrali svoj prvý golfový turnaj Texas Scramble Queen of Golf ktorý sa konal v Golf Clube Welten. Pre partnerov projektu Queen of Golf organizátori prichystali tzv. Golfovú akadémiu, kde si aj negolfisti mohli tento krásny šport vyskúšať.  Veď posúďte sami, viď video.

https://www.youtube.com/watch?v=PUZOxvSD8mI

 

Súťaž Queen of Golf je pomerne mladý projekt, tento rok oslavuje svoj tretí ročník, a keďže golf nie je len šport pre starších pánov, ale aj šport k lepšiemu zdraviu, na počesť tretieho výročia organizátori zvolili veľmi chutnú ovocnú kyticu z čerstvého ovocia v symbolickom tvare trojky od spol. Chutné kytice. O vizáž sa počas celej súťaže starajú šikovné ručičky kaderníčok so salónu LILIS Beauty salón a make-up je podaní salónu Lovely Look.

Samotné finále spojené s galavečerom sa uskutoční už 30. septembra v exkluzívnych priestoroch Penati Golf Resort v Senici.  Finalistky zabojujú o hlavný titul Queen of Golf 2016, ku ktorému neodmysliteľne patrí aj  korunka krásy od zlatníka Radovana Blaška a na týždeň si zajazdí na špičkovom aute Mercedes-Benz triedy GLA. Okrem toho na finalistky čaká rad zaujímavých cien ako vlastne navrhnuté tenisky značky Tikoki, VIP ročný vstup do fitnescentra FitUp, poukážky do Ave Clinic, dámske hodinky Zinvo Blade pozlátené 18K zlatom od spoločnosti C-watch, krásna kytica The Million Roses, vstupy do Aquacity Poprad, šperky od Pippa Jeans, darčekové balíčky od FAnn parfumerie a DM drogerie, kabelky a topánky z e-shopu iModa.sk, plavky Relleciga, gumičky do vlasov od spirali.sk a excelentné vína značky 1884, ktoré na Slovensko dováža ILt, s.r.o.

 

Viac o projekte a finále nájdete na FB stránke Queen of Golf.

 

Foto a video by Michal Babčan, Queen agency

Mohlo by sa Vám páčiť