Hľadať

Túžite po luxusnom zážitku?

Ste finančne nezávislí a uvažujete nad zaujímavou investíciou? Čo takto jednu jachtičku alebo párik luxusných hodiniek? Ak máte už naozaj všetko a hľadáte niečo originálne, čo vám zvýši tep, obzrite si skvelý byt na prestížnej adrese v Paríži.

Paris Property Group vám dokáže splniť všetky sny. Ponúka kompletný servis v oblasti realít v Paríži. Špecializuje sa na medzinárodnú klientelu, ktorá má záujem investovať do nehnuteľností výnimočnej kvality a hodnoty. V Paríži patrí k najlepším realitným kanceláriám, čo v meste svetiel znamená skutočne mimoriadny úspech. Konkurenčný boj v tomto prostredí je neľútostný, takže Paris Property Group musí pružne reagovať na potreby trhu, aby si udržala svoje miesto na výslní. Ponúka však niečo navyše, kúpu nehnuteľností v pokojnom duchu, bez zbytočného stresu. Práca agentúry prebieha od úvodného kontaktu s klientom až po uzavretie konkrétnej dohody. Ak klient požaduje právnu a finančnú asistenciu, bez problémov ju dostane. Kanceláriu založila Američanka Miranda Bothe, žijúca vo Francúzsku od roku 2004.

V našom mimoriadnom vydaní by sme vám radi predstavili jeden zaujímavý byt priamo v šarmantnej parížskej štvrti Marais. Ide o elegantný byt s tromi spálňami a s trojicou balkónov, ktoré svojmu budúcemu majiteľovi umožnia pokochať sa pohľadom na nádherný park situovaný na Square du Temple (Námestie templárov).

Byt sa nachádza na prvom poschodí dobre udržiavanej a prestížnej „ haussmannovskej“ budovy, ktorá má svoj špecifický charakter. Obytná plocha viac ako 132 štvorcových metrov ponúka zaujímavé skvosty historickej architektúry, ako sú ozdobné rímsy, parkety v tvare rybej kosti či veľkorysé vysoké stropy, rovnako ako kozub v každej hlavnej miestnosti. Pri vstupe do bytu sa vám otvorí pohľad na rozľahlú halu, cez ňu vojdete do priestrannej obývacej izby, ale aj do troch veľkorysých spální, peknej kuchyne a majestátnej kúpeľne s vaňou, so sprchovacím kútom a s kozubom.

Pôdorys sa vyznačuje veľkou flexibilitou v tom, že ho možno podľa uváženia jednoducho upraviť a pridať druhú kúpeľňu pri zachovaní dvoch, dokonca aj troch spální. Okolie štvrte Marais ponúka vzácnu kombináciu pohodlného života a aktívnej zábavy v podobe nákupov v blízkych módnych butikoch či skvelých posedení v reštauráciách a vo vinárňach situovaných v stredovekých a renesančných budovách.

Tento zaujímavý byt si musíte obľúbiť, len čo ho uvidíte. Okrem skvelého bývania oceníte jeho polohu len pár krokov od centra Paríža.

Words: Dollpem Media                                           Photos: Paris Property Group

www.parispropertygroup.com

Mohlo by sa Vám páčiť