Hľadať

Umelecký život šperkov

Umelecký život šperkov

Carrera y Carrera, známa španielska firma, ktorá produkuje zaujímavé šperky a dizajnér Juan Duyos spoločne predstavili spojenie, ktoré by malo priniesť milovníkom krásy ešte väčšiu porciu luxusu a elegancie.

Dizajnér Juan Duyos a spoločnosť Carrera y Carrera predstavili počas svojej módnej show kolekciu plnú elegancie a charakteru. Zdobí ju starostlivo vybratá zbierka šperkov, ktorú tvoria ikonické kúsky zo zbierok šperkov Aqua, Bestiario, Palacios del Sur, a Mosaico, ktoré sú vyjadrením umeleckej hodnoty a majstrovstva tejto klenotníckej značky.

Úspech, ktorý zaznamenala španielska značka i samotný dizajnér počas prezentácie na móle, sa preniesol aj do priestorov butiku firmy Carrera y Carrera, kde si na súkromnej after party za účasti 50 vybraných hostí, ktorí pochádzali z táborov oboch značiek, ale boli medzi nimi aj osobnosti zo sveta módy, umenia, politiky a podnikateľskej sféry.

Carrera y Carrera
Carrera y Carrera je španielska firma, ktorá sa venuje výrobe šperkov. Je považovaná za jedného z najprestížnejších producentov luxusu na svete. Okrem domáceho Španielska má svoje zastúpenie v 40 krajinách sveta, ako napríklad v Spojených štátoch, Japonsku, Rusku, Dubaji či Malajzii.

Táto kultová značka sa vyznačuje jedinečným štýlom a detailnými návrhmi, kde v kombinácii matného i lesklého zlata spolu s drahými kameňmi vytvárajú úžasné výsledné diela plné života a elegancie.

Words: CALVERA                                                                     Photos: Image.net

www.carreraycarrera.com

Mohlo by sa Vám páčiť