Hľadať

Už 3.ročník predstavenia umenia bodypaintingu na Slovensku

Už 3.ročník predstavenia umenia bodypaintingu na Slovensku

BODY ART SHOW je veľkolepá prehliadka umenia maľovania na telo so sprievodným programom a charitatívnym zámerom. Najväčšia prehliadka umenia maľovania na telo na Slovensku, na ktorej sa zúčastnia najlepší bodypainteri z domova i zo zahraničia.

Diváci uvidia krásne telá zahalené do pestrých farieb, live painting, špeciálne efekty, spevácke a tanečné vystúpenia a módnu prehliadku kožuchov Bortolami Collection a LOMBARDI Fashion House, kde sa modelmi stanú známe osobnosti showbiznisu.

CIEĽOM EVENTU BODY ART SHOW je predstaviť verejnosti „novodobé umenie“ bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť a ukázať jeho možnosti v umeleckom a zábavnom priemysle. Podporiť umelcov bodypainterov, umožniť im ukázať svoje diela v čo najlepšom rozsahu.

Druhým cieľom je charitatívny zámer. Výťažok z predaja Bodypainting kalendára 2017, ako aj z celého podujatia, pôjde na podporu prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka. Ako VIP hostia budú pozvaní zástupcovia eventových a reklamných agentúr, a médiá. Na záver bude predstavený a pokrstený nový Bodypainting kalendár 2017. Krstným otcom bude Alex Barendregt, prezident Wolrd Bodypainting Association.

Po predstavení sa koná after party s rautom. Pre všetkých hostí a účinkujúcich bude pripravené bohaté pohostenie, fotenie sa s modelkami pred fotostenou, rozhovory s novinármi a fanúšikmi.

 

Words & Photos: Sharmant studio

Mohlo by sa Vám páčiť