Hľadať

Už budúci týždeň LG predstaví nové smartphony

Spoločnosť LG Electronics CZ (LG), ktorá je svetovým lídrom a technologickým inovátorom v mobilných komunikáciách, predstaví na budúci týždeň dva nové smartfóny postavené na operačnom systéme Google Android 2.3.4.

Prvým modelom bude štýlový LG Optimus Sol s veľmi štíhlym dizajnom a AMOLED displejom, ktorý ponúka jasne čitateľný obraz za všetkých okolností. Tento telefón zaujme predovšetkým náročných zákazníkov, ktorí požadujú vysoký výkon zabalený do štýlového dizajnu. Druhým predstaveným modelom bude LG Optimus Hub, zástupca strednej triedy smartphonov.

Vianočné obdobie je časom, kedy je zvýšený záujem po elektronike a po mobilných telefónoch. Z našich prieskumov trhu vyplýva, že bude o chytré telefóny veľký záujem. Zákazníci vyžadujú nové a moderné modely a práve pre nich sme pripravili dvojicu nových smartfónov- LG Optimus Sol a LG Optimus Hub“ uviedol Martin Malý, tlačový hovorca spoločnosti LG Electronics CZ.

Oba telefóny sú vybavené novou verziou operačného systému Google Android vo verzii Gingerbread a 5 Mpx fotoaparátom s automatickým ostrením. Telefóny budú na trhu dostupné za ceny, ktoré budú zverejnené budúci týždeň na tlačovej konferencii.

Words & Photos: LG One

www.lge.sk

Mohlo by sa Vám páčiť