Hľadať

Už siedma predajňa s.Oliver na Slovensku

Značka s.Oliver si v závere roka plní ďalší zo svojich expanzívnych plánov. Iba nedávno predstavila obchodnú prevádzku v Banskej Bystrici a už ohlasuje spustenie ďalšej. Vo štvrtok 10. novembra 2011 sa otvorí už siedma predajňa s.Oliver na Slovensku.

Obyvatelia východného Slovenska už nemusia za jesennými vychytávkami cestovať ďaleko. Vyhľadávaná lifestylová značka, pochádzajúca z Nemecka, bude prinášať skutočnú módu pre skutočných ľudí aj do druhého najväčšieho mesta na Slovensku. V košickom Auparku ponúkne svoj sortiment na ploche približne 280 m2, vďaka čomu si vyslúži titul tretej najväčšej predajne s.Oliver na miestnom trhu hneď po prevádzke v komplexe Eurovea Galleria a obchodnom centre Aupark v Bratislave.

Predajňa bude pokrývať dopyt na východnom Slovensku. Košice sú metropolou tohto regiónu, preto do novej pobočky vkladáme veľké nádeje. Pôvodne sme tu prevádzkovali licenčnú predajňu, tá však už niekoľko mesiacov nefunguje. Sme preto veľmi radi, že aj zákazníkom v tejto časti Slovenska skrátime cestu k ich obľúbenej značke,“ vysvetľuje Pavla Pirklová, marketingová koordinátorka značky s.Oliver pre Českú a Slovenskú republiku. Ponuku budú tvoriť produkty pohodlnej športovo-elegantnej línie Casual Women a Casual Men, originálne úlovky si môžu dopriať milovníčky odvážnej mladistvej módy QS Female. Obyvatelia Košíc a širokého okolia si môžu už v novembri svoj šatník spestriť napríklad kvalitnými a nadčasovými pleteninami, ktoré sú tohtoročným hitom jesennej a zimnej sezóny.

S otvorením predajne bude už tradične spojená lákavá ponuka, vďaka ktorej si prví zákazníci môžu zakúpiť artikle za špeciálnu uvádzaciu cenu. Otvorenie predajne nevynechá ani populárnu promo akciu Hľadaj šťastný kód, ktorá naposledy potešila aj návštevníkov novej banskobystrickej predajne.

Words & Photos: Kharisma

www.soliver.sk

Mohlo by sa Vám páčiť