Hľadať

Valentínske potešenie od Chopardu

V sobotu sme oslavovali ten zvláštny deň venovaný láske, priateľstvu, nežnosti. Valentín sa udomácnil aj v našich končinách a sním nastúpilo veľké hľadanie darčekov. Chopard prišiel tento rok so zaujímavou ponukou, ktorá je dokonalým vyjadrením lásky. Darček z valentínskej kolekcie Chopard vám zabezpečí nezabudnuteľné momenty.


Courissimo, Happy Amore

Vyjadrite sa prostredníctvom srdca. Tento obľúbený symbol Chopardu je súčasťou mnohých kolekcií spoločnosti zo Ženevy. Malé, veľké, vykladané drahými kameňmi, alebo lesklé srdcia sú naplnením túžob každej ženy. V prípade línie Courissimo a Happy Amore získate sladkú a príťažlivú „zbraň“, ktorej žiadna žena neodolá. Jemne pretkávané srdcia si možno vybrať ako prívesok, alebo náušnice, zatiaľ čo srdcia z ružového zlata poslúžia ako prsteň, ale tiež prívesok.


Haute Joaillerie

V kolekcii Haute Joaillerie je symbol lásky ukrytý v intenzívnych odtieňoch. Farbami žiariace srdce so zafírmi, náramok z bieleho zlata dozdobený nádherným diamantovým setom, či prsteň, ktorý krášli 21 karátový oranžovo-žltý diamant v tvare srdca.

Hodinky Happy sport

Hodinky Happy sport z bieleho zlata s ružovým ciferníkom vyzdobeným dvoma srdiečkami s rubínov a diamantov, nenechajú žiadneho obdarovaného chladným. Vystihujú eleganciu, ale aj nádherný vzťah človeka, ktorý si tieto hodinky vybral ako darček  a zároveň vyjadrenie lásky k vám.


Písanie s dušou

Čo môže byť krajšie, ako napísať niekoľko riadkov milovanej osobe? Na to, aby ste sa predviedli v štýle, stačí si vziať na pomoc netradičného, ale luxusného pomocníka. Guličkové perá obtiahnuté ružovou, alebo čiernou gumou s hrotom z paládia predstavujú štýlový doplnok.

NIPOS              Photos: Chopard Press

www.chopard.com

Mohlo by sa Vám páčiť