Hľadať

Valentínske wellness pobyty pre zamilovaných

Kúpeľný a wellness komplex Therme Laa Hotel & Spa ponúka okrem iných služieb, tiež relaxačné pobyty pre dvoch. Darujte svojmu partnerovi, či partnerke pri príležitosti sviatku všetkých zaľúbených, sv. Valentína, kúpeľný pobyt plný romantiky a pohody.

Partnerské pobyty ponúkajú rôzne možnosti využitia služieb wellness komplexu Therme Laa. Zároveň si môžete vybrať wellness pobyt podľa vašich časových možností na jeden deň, či na dve  alebo tri noci v hoteli Therme Laa Superior. Súčasťou pobytov je napríklad romantická večera „Candle Light Dinner“, ktorú predstavuje sedem chodov pri sviečkach, alebo večerný pozdrav v podobe čerstvých jahôd a fľaša šumivého vína Poysecco dodaná na izbu. Môžete počítať s uvoľňujúcim kúpeľom v luxusnej vírivke pre dvoch. Samozrejmosťou je bezplatné využívanie všetkých vodných a saunových svetov kúpeľného komplexu (hradná, fínska a aróma sauna, soľný a kráľovský parný kúpeľ). Ponuka Therme Laa zahŕňa tiež termálny bazén s plochou 115 m2, vonkajšiu vírivku, vodopády, soľný bazén s podvodnou hudbou a tobogány.


„Relaxačný deň pre dvoch – Day Spa“

Príslovie „Čo robíme vo dvojici, je dvakrát také pekné“ sa výborne hodí ku dňu strávenému v exkluzivnej miestnosti pre partnerské dvojice „Twin-Sinn“ v oddelení Spa-Relax s možnosťou využitia všetkých vodných a saunových svetov, tiež hotelového Spa a celého wellness komplexu Therme Laa. „Relaxačný deň pre dvoch“ zakončia hostia gala večerou (päť chodov pri sviečkach). Prostredníctvom programu Day Spa sa na jeden deň ponoríte do sveta zmyslov, uvoľnenia, kulinárskych špecialít.

Ponuka obsahuje nasledujúce služby:
Župany, uteráky a obuv do wellness priestorov.
Využitie všetkých vodných a saunových svetov, ako i hotelového Spa a celého wellness komplexu od 9:00 do 22:00 hodín.
70 min. pobyt v exkluzívnej miestnosti pre partnerské dvojice „Twin-Sinn“ v oddelení Spa-Relax, ktorý zahŕňa kúpeľ, masáž a pohár sektu s čerstvými jahodami.
Možnosť účasti na relaxačných programoch.
Využitie Kardio a Fitness zóny.
Gala večera – päť chodov pri sviečkach.
Parkovacie miesto v hotelovej garáži.

Cena pre dve osoby:  218,- €

Relaxačný deň pre dvoch je možné darovať ako darček a objednať ho ako poukážku cez internetové stránky wellness komplexu Therme Laa na adrese www.therme-laa.at.


Čas pre dvoch – „čas romantiky a rozmaznávania“

Doprajte si čas vo dvojici a užite si pobyt na dve noci plné pohody v dvojlôžkovej izbe Superior s polpenziou a všetkými službami, ktoré ponúka wellness komplex Therme Laa.

Súčasťou balíčka je:
Prekvapenie na izbe „Vitajte u nás“ v podobe jedinečných krehkých cukroviniek.
Relaxačný deň pre dvoch Twin-Sinn „Superior“ v exkluzivnych priestoroch oddelenia Spa Relax. Súčasťou je antistresová masáž, uvoľňujúcí kúpeľ vo vírivke pre dvoch a relax pri  poháriku Prosecco (90 min.).
Romantická večera „Candle Light Dinner“ – sedem chodov –  v hotelovej A-la-Carte reštaurácii „Gaumenfreuden“.
Služba „Romantika pred spánkom“ s večerným pozdravom, ktorý zahŕňa čerstvé jahody a jednu fľašu šumivého vína Poysecco dodaného na izbu.

Cena pobytu od 312,- € na osobu.

„Len my dvaja“

Prekrásny nápad pre zamilovaných, ktorí chcú prežiť romantickú dovolenku a užiť si spoločné dni plné romantiky a dokonalého uvoľnenia. Ponuka „Len my dvaja“ obsahuje tri noci plné pohody v dvojlôžkovej izbe Superior vrátane skvelej polpenzie a všetkých služieb ponúkaných wellness komplexom Therme Laa.

Súčasťou balíčka je ešte:
Romantická večera „Candle Light Dinner“.
Darčekové balenie ručne vyrobených praliniek.
Kniha s poéziou pre zamilovaných.
Uvoľňujúci kúpeľ pre dvoch v oddelení Spa Relax.
Masážny olej z konope „Therme Laa Senses Hanföl“ s výťažkami levandule.

Cena pobytu od 408,- € na osobu

Words & Photos: Accedo

www.therme-laa.at

Mohlo by sa Vám páčiť