Hľadať

Večer s Duchessou

Večer s Duchessou

S blížiacim sa záverom tohtoročnej jachtárskej sezóny sa taliansky producent luxusných motorových jácht – Riva – rozhodol zorganizovať výnimočnú party, ktorá patrí ku každoročným príjemným vyvrcholeniam sezóny.

Zúčastňujú sa jej majitelia a priatelia tejto značky a okrem rozlúčky so sezónou však mohli všetci hostia privítať príchod nového „jachtárskeho roka“. Za miesto konania si organizátori tento raz vybrali populárne letovisko Porto Cervo.

Tradičné „rendez vous“ venované koncu a „začiatku“ sezóny pred veľkou „Boat show“ v Yacht klube Costa Smeralda prinieslo skvelé vyvrcholenie. Prostredie, dobre známe všetkým zúčastneným, patrilo galavečeru Riva a sofistikovanej a elegantnej novinke z jej produkcie – jachte 92 Duchessa. Jachtárska noc plná hudby a tanečnej show tak vyniesla na svetlo sveta novú jachtu.
Akcie sa zúčastnili dlhoroční partneri spoločnosti Riva – Audi, Credit Suisse, Veuve Clicquot a Vini Pasqua. Novinka 92 Duchessa zaznamená svoju oficiálnu premiéru v Cannes na „Boat show“ v septembri.

NIPOS     Photos: RIVA Press

www.riva-yacht.com

Mohlo by sa Vám páčiť