Hľadať

Vianoce v Americana at Brand

Zvláštne, akú moc majú Vianoce. Mestá sa odeli do vianočnej nádhery, rozžiarili tisíce svetiel a začali voňať najkrajšími sviatkami roka. Ja som mal intenzívny a mimoriadne precítený zážitok na druhej strane oceánu, v USA. Stačil pohľad a v mojom vnútri už v novembri rozkvitli Vianoce.

Počas môjho pobytu v Los Angeles som opäť navštívil, a to hneď niekoľkokrát, moju najobľúbenejšiu destináciu, ktorá sa nachádza v jednom z najväčších miest v oblasti LA, Glendale. Americana at Brand si ma získala už vlani. Bola to láska na prvý pohľad a dnes je z úvodného vzplanutia celoživotný vzťah. Toto miesto ma fascinuje, znásobuje moje zmysly a ponúka mi neskutočné zážitky.

Tento rok som sa dal unášať úžasnou vianočnou výzdobou, ktorá dodala tomuto miestu čarovný „look“. Myslím, že v tomto prípade nie je nutné naďalej sa vyjadrovať prostredníctvom slov. Prenechávam priestor fotografiám. Užite si krásne VIANOCE v Americana at Brand a dajte sa unášať jej zvláštnou atmosférou.

Americana at Brand otvorili v máji 2008. Vybudovala ju developérska spoločnosť Caruso Affiliated, ktorú vlastní a vedie úspešný biznismen Rick J. Caruso.

The Americana at Brand
889 Americana Way
Glendale, California 91210
USA

Peter Fritz                                                             Photos: The Americana at Brand Press

www.americanaatbrand.com

Mohlo by sa Vám páčiť