Hľadať

Víno, cyklistika a wellness relax

Hotel Therme Laa, ktorý je súčasťou wellness a kúpeľného komplexu Therme Laa – Hotel & Spa, ponúka cyklistom špecializované služby a komfort na tej najvyššej úrovni. V okolí mestečka Laa si každý nájde vyhovujúcu trať, či sa už jedná o vyznávačov vrcholovej či rekreačnej cestnej cyklistiky, alebo o záujemcov o cyklistický výlet vínnymi cyklo-trasami pre celú rodinu.

Priaznivci cykloturistiky sú v Therme Laa vítaní a pri rezervácii cyklo balíčka venuje hotel svojim hosťom šesť kusov typického rakúskeho nápoja „Radler“ (mix piva a limonády).
Cena pobytu za 4 dni a 3 noci v dvojlôžkovej izbe superior na osobu vyjde 336 Eur.

Balíček obsahuje okrem iného – raňajky, Spa Snack, bezplatné využitie hotelových termálnych kúpeľov Hotel-Spa s termálnymi bazénmi a saunami, využitie termálnych kúpeľov Laa vrátane saunového sveta a detského sveta s animáciami. Ďalej, balíček obsahuje darčekovú poukážku v hodnote 20 Eur na osobu a pobyt – na nápoje a jedlo podľa vlastného výberu a jednu masáž (25 minút) na osobu a pobyt podľa vlastného výberu.

Profesionálna ponuka cyklotrás je pripravená profesionálnym rakúskym dráhovým cyklistom Franzom Stocherom. Samozrejmosťou je špeciálne zariadená cyklomiestnosť, kde majú milovníci cyklistiky pozrieť si mapky s trasami a zadarmo si požičať navigačný systém Garmin. Od počtu štyroch osôb je možné využiť tiež skupinový bonus, ktorý predstavuje zľavu 11 Eur na osobu a pobyt. Ponuka je platná od 13. 9. do 26. 11. 2009.


Balíček „Zmyselná vínna jeseň“

Pre znalcov a milovníkov rakúskeho vína pripravil wellness komplex Therme Laa balíček „Zmyselná vínna jeseň“. V rámci tohto balíčka môžete využiť organizovanú prehliadku vínnych pivníc s ochutnávkou u regionálnych vinárov z vyhlásenej vinárskej oblasti Weinviertel, akými sú Hauser (Poysdorf), Stadler (Falkenstein), Walek (Poysdorf) alebo Gass (Unterstinkenbrunn). Ponuka je platná pri nástupe od nedele do stredy od 13. 9. do 27. 11. 2009. Pobyt v rakúskom Weinvierteli doporučujeme spojiť s výletom na rôzne vinárske slávnosti.

Cena pobytu na 3 dni a 2 noci v dvojlôžkovej izbe superior vrátane polpenzie stojí 232,- Eur na osobu.
Balíček obsahuje:
– Raňajky pre aktívnych
– Spa Snack od 14 hod. v hotelovom lobby
– Večere o piatich chodoch

– Bezplatné využitie hotelových termálnych kúpeľov Hotel-Spa s termálnymi bazénmi a saunami – vrátane saunového sveta, detského sveta s animáciami

– Jeden pohár vína Weinviertel DAC v bare Lounge-Bar v cene

Cenovo zvýhodnený balíček „Jesenný kvartet“

Jedinečný wellness zážitok v luxusnom rakúskom kúpeľnom komplexe Therme Laa si môžete dopriať aj na jeseň za výrazne nižšie ceny, a síce od 13. septembra do 22. novembra 2009. Jesenný kvartet predstavuje:

1. TOP cena: od 79,- Eur na osobu a noc v dvojlôžkovej izbe superior vrátane raňajok pre aktívnych a Spa Snack od 14 hod.
2. TOP rodinná ponuka: jedno dieťa v izbe rodičov zadarmo, detské animácie zadarmo
3. TOP wellness: bezplatné využitie všetkých termálnych a saunových svetov v hotelových termálnych kúpeľoch Laa vrátane saunového sveta.
4. TOP vínna jeseň: všetko k téme „Víno“ prehliadky pivníc a ochutnávky vín.

Rezervácia je možná denne podľa vyťaženosti hotela. Cena pobytu s polpenziou je od 104,- Eur na osobu a noc v dvojlôžkovej izbe superior. Podmienkou príchodu v piatok alebo v sobotu je minimálna doba pobytu 2 noci.

U všetkých jesenných balíčkoch sú zahrnuté tieto služby:
– Uvítací ovocný pozdrav na izbe
– Denne vitálna minerálna voda vo vašej izbe
– Bezplatné využitie kardio a fitness zóny pre váš tréning
– Bezplatné využitie športových a odpočinkových činností vrátane reaktívneho tréningu či Nordic Walkingu počas celého pobytu
– Mäkký a hebký župan počas pobytu
– Bezplatné parkovanie v podzemnej hotelovej garáži

Words & Photos: Accedogroup

www.therme-laa.at

Mohlo by sa Vám páčiť