Hľadať

Vodné hračky: nová súčasť výstavy MYS

Vodné hračky: nová súčasť výstavy MYS

Návštevníci prestížnej výstavy jácht v Monaku budú môcť tento rok navštíviť úplne novú výstavnú plochu Quai Antoine Ier, venovanú výlučne najnovším luxusným ponukám vodných hračiek a produktov pre zábavu.

 

Vytvorenie zóny „Tenders & Toys“ na tohtoročnom výstavisku je reakciou organizátorov MYS (Monaco Yacht Show) na zvýšený dopyt po tomto segmente. Ich cieľom je prilákať na výstavu novú, mladšiu klientelu. Zábava patrí k jedným z hlavných kritérií pri výbere jachty, ktorú si záujemcovia chcú kúpiť alebo prenajať . Maklérske spoločnosti si uvedomujú, že  medzi kritériá, ktoré prinášajú skvelé zážitky, možno zaradiť aj rôznorodú ponuku vybavenia pre voľný čas a vodných hračiek, ktoré sú k dispozícii na palube. Nová zóna bude situovaná na Quai Antoine Ier na dvoch miestach – jedna časť na nábreží (holandský pavilón HISWA) a druhá na vode.

Majitelia jácht, kapitáni, ale aj budúci zákazníci si budú môcť vybrať z rozmanitých produktov a ponúk z oblasti zábavy na vode a voľnočasových aktivít.


Evidujeme širokú škálu produktov určených pre rôzne aktivity – presun z jachty do prístavu, plávanie na divokom pobreží, bežný výlet alebo športové aktivity, pričom súčasný trend na trhu smeruje k majiteľom stále väčších lodí, ktoré ponúkajú výkon a komfort. Preto by aj zábava pasažierov mala byť rovnocenná k samotnej výbave takejto lode.

 

Peter Fritz / MYS Press

Fotografie: MYS Press

 

www.monacoyachtshow.com

Mohlo by sa Vám páčiť