Hľadať

Voňavá Alberta Ferretti

Takmer každý významný módny dom či úspešný návrhár popri svojich modeloch predstavil aj vlastnú vôňu. Tomuto trendu nezostala nič dlžná ani známa talianska návrhárka Alberta Ferretti. V španielskom Madride predstavila jej prvý parfum niekdajšia topmodelka Claudia Schiffer, ktorá je tvárou talianskej značky.

Od samotného konceptu, až po finálny, voňavý produkt Albertu Ferretti inšpirovala žena. Žena moderná, sofistikovaná so zmyslom pre štýl, ktorá si uvedomuje svoju príťažlivosť a zároveň je otvorená a srdečná.
Vôňa Alberty Ferretti je hlbokým odrazom jej postojov, ženskosti a zmyselnosti. S jej kreativitou a porozumením podstaty ženskosti nie je prekvapením, že jej prvá vôňa prináša zaujímavý zážitok.

Samotná Alberta Ferretti o svojom voňavom diele povedala: „Zmyselnosť je fenomén, ktorého tajomstvo ovláda každá žena, pričom vyjadruje jej charakter a zároveň dodáva životu náboj jedinečnosti. Žena, ktorá si vyberie môj parfum, si uvedomuje svoju ženskosť. Preto som vytvorila a predstavila vôňu, ktorá vyvoláva silné emócie.“

Na svojom prvom parfume pracovala Alberta Ferretti so skúsenou odborníčkou Sophie Labbé zo spoločnosti IFF. Sophie inšpiroval citlivý módny dizajn známej talianskej návrhárky. Pripravila vôňu, ktorá je romantická a zároveň moderná, pričom použila luxusné ingrediencie.

Aby prvý parfum zaujal na prvý pohľad, využila Alberta Ferretti služby svojej ambasádorky – bývalej slávnej topmodelky Claudie Schiffer. Všetko teda nasvedčuje tomu, že voňavá novinka v portfóliu známej talianskej značky bude úspešná.

NIPOS                                                 Photo: ISIFA

www.albertaferretti.com

Mohlo by sa Vám páčiť