Hľadať

Vyhnite sa nude v kancelárii

Denne znášate stres a nenájdete si ani chvíľu času na oddych a pokoj? Podobné situácie by mnohí z nás určite dokázali ľahšie prekonať v príjemnom prostredí. Pomôcť by vám v takomto prípade mohli aj skrášlené steny. Portál www.obrazynamieru.sk ponúka službu, ktorá dokáže vdýchnuť stenám život nielen v domácnostiach ale aj na pracovisku.

Dnes už nie je žiadnou výnimkou, že ľudia trávia vo svojich kanceláriách denne viac času ako doma so svojou rodinou. Je preto veľmi dôležité, aby sme si čas plný pracovných povinností strávený v zamestnaní aj nejakým spôsobom spríjemnili. Ozdobte si steny obrazom, ktorý vám www.obrazynamieru.sk vytvoria priamo na mieru presne podľa vašej predstavy. Môžete si vybrať zo širokej ponuky takmer 23 tisíc motívov z ponuky portálu alebo si jednoducho vytlačiť fotku podľa vašej predstavy.

Takto už nebudete musieť kolegom závidieť, že si užívajú krásnu dovolenku pri mori, na svahu alebo si vychutnávajú rušný život v New Yorku. Pohľad na obraz s romantickou plážou a západom slnka zaručene upokojí všetkých. Skúste prísť s týmto návrhom aj za svojim šéfom a možno vás menuje hlavným interiérovým dizajnérom firmy.

Veľkoplošné fotografie vám však môžu poslúžiť aj v prípade, že hľadáte vhodný darček pre kolegov. Ak poznáte ich vkus a viete, čo sa im páči, inšpirujte sa fotobankou. Ak však nie, pokojne im darujte poukážku a nechajte výber v prehľadnom systéme úplne na nich.

Words & Photos: Seesame

www.obrazynamieru.sk

Mohlo by sa Vám páčiť