Hľadať

Výkon bez obmedzení

Výkon bez obmedzení

Poznáte to, náš život je čoraz rýchlejší a únavnejší. A to sa deje len v bežnom živote. Čo potom v športe, kde v mnohých prípadoch rýchlosť zohráva dôležitú úlohu? O tom by sme mohli hovoriť nepretržite dlhé hodiny. My sa však presuňme od ľudských športových výkonov k zvieracím. A keď sa už budeme venovať zvieratám, tak rovno elegantným štvornohým stvoreniam, koňom. Ich chov a využitie na rekreačné a športové účely sa každoročne zvyšujú. A my máme pre každého majiteľa koňa skvelú správu, zvýšime pohodu vašich štvornohých kamarátov.

Určite ste sa už stretli s mnohými informáciami, ktoré sa zaoberali negatívnou stránkou dostihov či jazdeckého športu. Doping, zlé formy tréningu, snaha uspieť za každú cenu, to sú nešváry, ktoré často kazia dobré meno týchto krásnych konských športov. Lenže… svet sa mení a  už viac netreba zvyšovať formu svojich štvornohých miláčikov kontroverznými spôsobmi. Je tu niečo, čo prinesie vašim koníkom relax, pohodu a tým zvýši ich výkonnosť.

small

EquiCrystal je špeciálnou formou pôsobenia kryštálov na zdravie a organizmus koní. Ak si to premeníme na ľudskú stránku, je to akýsi konský Biocrystal. O sile kryštálov sme už v našom magazíne písali, preto sa k ich pôsobeniu na ľudský organizmus nebudeme vracať. Stačí, ak spomenieme, že kryštály dokážu revitalizovať telo, naplniť ho pozitívnou energiou, posilniť jeho prirodzené obranné systémy a zlepšiť celkový zdravotný stav.

EquiCrystal je prvá prikrývka na svete, určená pre kone a využívajúca prvky kryštálovej terapie, pričom unikátnym spôsobom kombinuje úspechy moderných technológií a prastarých poznatkov o kryštáloch. Možno sa teraz zamyslíte a začnete vtipkovať na adresu „prikrývky“. Ako dokáže jedna obyčajná prikrývka zvýšiť výkonnosť špičkového dostihového plnokrvníka alebo jazdeckého koňa? To je vtip?

small_1

Skutočne nejde o vtip, ale o lekársky overenú metódu. Zmes kryštálov Biocrystal® v prikrývke pre kone sa skladá zo šestnástich kryštálov skombinovaných so zlatom, striebrom či s minerálmi, ktoré pozitívne vplývajú na rovnováhu organizmu, energiu koňa a na jeho regeneráciu. Prostredníctvom bioenergetických ciest kryštály revitalizujú telo, napĺňajú ho pozitívnou energiou, posilňujú prirodzené obranné systémy a zlepšujú celkový zdravotný stav.

Nemožno zabudnúť na ďalší dôležitý fakt. Je ním Celliant, posledný úspech nanotechnológie, ktorý tiež prispieva k terapeutickým vlastnostiam prikrývok pre kone EquiCrystal. Celliant je materiál, ktorý významne prispieva k zvyšovaniu obsahu kyslíka v krvi, má pozitívny vplyv na zvýšenie sily, rýchlejšiu obnovu svalového tkaniva a na reguláciu telesnej teploty.

small_2

Viete, že EquiCrystal:
… zlepšuje výkon vášho koňa?
… poskytuje vášmu koňovi viac energie bez doplnkov stravy a liekov?
… pomáha budovať silový aparát  a urýchľujú regeneráciu svalovej hmoty?
… zvyšuje hladinu kyslíka a prietok krvi v tele vášho koňa?
… urýchľuje zotavenie po chorobe?
… odstraňuje nepríjemné bolesti chrbta a stuhnutosť?

A preto, aby ste uspeli v športe, v ktorom rozhoduje vytrvalosť, sila, obratnosť či sústredenosť koňa, je dôležité staviť na nové metódy ošetrenia.

Prikrývky pre kone EquiCrystal sú k dispozícii v dvoch rôznych verziách – v závislosti od temperamentu koňa.
EquiCrystal Relax – relaxačné prikrývky pre temperamentné kone.
EquiCrystal Energy – prikrývky na zvýšenie energie menej aktívnych koní.
Okrem prikrývky sú k dispozícii aj bandáže.

Dnes sa prikrývky EquiCrystal stávajú každodennou súčasťou jazdeckého a dostihového sveta. Obľúbili si ho rôzni tréneri a majitelia, pre ktorých sú síce tým najdôležitejším výkonnosť, pohoda a zdravie štvornohých zverencov, ale nie na úkor devastácie organizmu.

Peter Fritz
Photos: ISIFA, PRESS
www.equicrystal.com
www.biocrystalprodukty.sk

Mohlo by sa Vám páčiť