Hľadať

Prečo Milliard City?

PREČO PRÁVE WEB?

Poskytuje oveľa pružnejšie možnosti komunikácie s návštevníkom, veľký priestor pre reklamné  a PR aktivity, začlenenie sa do komunity, a čo je najdôležitejšie, ponúka výborné možnosti prezentácie za veľmi výhodných podmienok.

ČO BUDE OBSAHOVAŤ, MAPOVAŤ?

Milliardcity má namierené do najvyšších sfér, do prostredia solventnej skupiny obyvateľstva, ktorá vyhľadáva nové vízie, možnosti zhodnocovania financií, investícií, ale tiež sa zaujíma o možnosti aktívneho odpočinku. Na Slovensku, a v Českej republike, sa nikto podobnému projektu na webe nevenuje, tým získava prvenstvo a výhody vyplývajúce z tohto postavenia.
Mapovať chce svet luxusného životného štýlu, luxusného cestovania, individuálnych služieb – bankových produktov, umeleckého sveta, luxusného tovaru a mnohých iných aspektov sprevádzajúcich prostredie finančne nezávislých ľudí.

ČO NÁJDE NÁVŠTEVNÍK?

Nové informácie, príbehy úspešných ľudí, rozhovory, videá, fotografie, obchod, inšpirácie, ale hlavne služby a riešenia.

ČO ZÍSKA NÁVŠTEVNÍK?

Stane sa obyvateľom najneobyčajnejšieho mesta. Virtuálny svet nepozná hranice a s každým návštevníkom mesto môže rásť a získavať zaujímavé rozmery. Okrem samotného obsahu získa návštevník šancu využívať výhody a privilégiá, systém výhodných zliav, nákupov, nových služieb.

ČO JE TO MILLIARDCITY?

Dielo z pera slávneho francúzskeho autora, ktorý vytvoril množstvo fantastických románov. Mnohé vynálezy a súčasti života z jeho románov našlo praktické uplatnenie. K zaujímavým románom patrí aj Plávajúci ostrov.

Stručný obsah hovorí: Americkí miliardári si nechajú postaviť gigantický, elektrinou poháňaný ostrov Standard – Island, kde sa nachádzajú lúky, parky a tečie tam dokonca rieka Serpentine. Na ňom sa nachádza veľkolepé mesto Milliard-City. Ľudia tam majú k dispozícii všetky vymoženosti civilizácie – klimatizáciu, pohybujúce sa chodníky, elektrické automobily, nádherné vily, jednoducho – všetok komfort.

Od románu k skutočnosti. Aj to nás inšpirovalo k podobnej myšlienke. Naše Milliardcity by malo poskytnúť komfort pre svojich obyvateľov. Preto sa veľmi tešíme na našich nových partnerov, ktorí podporia túto myšlienku a tento projekt, a budeme im môcť poskytnúť široké možnosti prezentácie.