Hľadať

Zimná kolekcia módnej značky TATIANA

Pre nafotenie novej kolekcie značky TATIANA zvolila módna návrhárka Taťána Kováříková opäť svoju dlhoročnú priateľku, spisovateľku Barbaru Nesvadbovú. Tá svojou ženskosťou zodpovedá vízii, pre ktorú TATIANA tvorí.

Kolekcia jeseň/zima 2009/10 je veľmi ženská, čistá svojimi líniami. „Je inšpirovaná ženou dneška, postmoderným štýlom života v meste, dobou, ktorá ženy núti fungovať ako manažérky, matky, manželky i milenky v jeden a ten istý deň,“ dodáva Táňa Kováříková. TATIANA oblečie súčasnú ženu pre každú z jej mnohých úloh.

Modely sú výrazné farbami a jednoduchými tvarmi, ktoré umožňujú rafinovane vyniknúť ženskému telu. Nájdete medzi nimi výrazné červené kašmírové maxi kabáty v kontraste s čiernymi tunikami a úzkymi nohavicami. Ďalej potom zvodné úpletové topy s pletenými svetrami, elegantnými kostýmami, ktoré svojim strihom podčiarkujú prednosti danej ženy.
Návrhárka vytvorila tiež neobyčajnú kolekciu malých večerných šiat, vhodných jednak na pracovnú večeru a taktiež na dôležitú schôdzku. Sú ušité z taftu, žerzeju a krajok, doplnené o tyl, korálkové výšivky a Swarovského kamienky, ktoré vo svojej tvorbe používajú mnohí svetoví módni návrhári.

Words: 2media.cz                                      FOTO: Petr Weigl    

www.tatiana.cz

Mohlo by sa Vám páčiť