Hľadať

Zimný relax v Mariánskych Lázňach – tip na jedinečný vianočný darček

Zahrievací víkend, z bežiek priamo do sauny, horúce masáže a kúpele, špičková gastronómia alebo zimná romantika s odpočinkom v Rímskych kúpeľoch.

Skúste sa odpútať od stresu a starostí všedného dňa, predvianočného zhonu, studenej zimnej nálady a doprajte si odpočinok v najkrajšom kúpeľnom meste v ČR s jedinečnou atmosférou, ktorá je aj počas zimných mesiacov vyhľadávanou a obľúbenou turistickou destináciou. Lokálna internetová služba Hotely Mariánske Lázně www.marianske-lazne-hotely.cz vám prináša niekoľko tipov na zimné kúpeľné relaxačné pobyty, vrátane možnosti zakúpenia týchto balíčkov formou vianočných darčekových voucherov. Obdarujte svojich blízkych zážitkom v podobe odpočinku vo svetoznámych kúpeľoch, kde si nielen telo, ale aj dušu liečili také osobnosti ako napríklad Franz Kafka, Ema Destinová, Mark Twain, Friedrich Nietzsche, F.M.Dostejevskij, Thomas Alva Edison, F.Chopin, Johann Strauss, Sigmund Freud, a mnoho ďalších.

Tím skúsených operátoriek vám pripraví pobyt presne na mieru podľa vašich požiadaviek a vám už potom nezostáva nič iné, než sa venovať tomu hlavnému – relaxu. Služba je pre návštevníkov poskytovaná úplne zadarmo. Pobyt sa následne platí priamo vo vybranom hoteli, ktorý vám tiež pripraví vianočný darčekový voucher. Pre lepšiu orientáciu sú pobyty rozdelené do niekoľkých základných kategórií – wellness, romantické, dámske alebo aktuálne zimné pobyty.  

Ukážky zimných balíčkov

Zahrievací víkend – Feng Šuej hotel SwissHouse Apartments & Spa
http://marianske-lazne-hotely.cz/balicky/zahrivaci-vikend/
cena balíčka od 7 200,- Kč (pobyt pre 2 osoby)

Balíček pre 1 osobu zahŕňa:
·    2x ubytovanie s polpenziou (raňajky formou bohatého bufetu, možnosť výberu, aj diétnej alebo vegetariánskej stravy)
·    1x horúce varené víno pri príjazde
·    2x romantická večera pre dvoch – (pri sviečkach a pri krbe, 3 chody)
·    1x masáž lávovými kamienkami – (celková)
·    1x prísadový kúpeľ s aróma esenciou alebo s rašelinovým extraktom
·    1x vonkajšia vírivka – vychutnajte si jedinečnú vonkajšiu vírivku (40C) s krásnym výhľadom na okolie a pohárikom sektu alebo vína podľa vlastného výberu
·    1x infračervená sauna – infračervené žiarenie prehrieva ľudské telo do ďaleko väčšej hĺbky a omnoho efektívnejšie ako tradičná sauna
·    10% zľava – na všetky balneo a wellness procedúry vrátane masáží
·    Cena zahŕňa: fitness miestnosť, infračervenú saunu, nordic walking palice, záhrada s lehátkami, župan, papuče, trezor, W-LAN na izbe alebo v internetovom kútiku, bezpečné parkovanie pri hoteli

Bežkársky balíček – Hotel Rezidence Golf
http://marianske-lazne-hotely.cz/balicky/bezkarsky-balicek/
cena balíčka od 4 308,- Kč (pobyt pre 2 osoby)

Balíček pre 1 osobu obsahuje:
·    2 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
·    welcome drink v hotelovej reštaurácii
·    2 hodiny privátnej sauny
·    1 hodina masáže podľa výberu
·    zapožičanie mapy okolitých bežkárskych tratí
·    varené víno pri príchode z bežiek
·    pokiaľ nebudú snehové podmienky, zapožičania palíc nordic walking

Zimná romantika – Spa & Wellness Hotel Villa Regent
http://marianske-lazne-hotely.cz/balicky/wellness-vikend-2/
cena balíčka od 6 500,- Kč (pobyt pre 2 osoby)

Balíček pre 1 osobu zahŕňa:
·    2 x ubytovanie s raňajkami formou bufetu
·    privítanie na izbe – fľaša sektu, belgická čokoláda, čerstvé kvety
·    1 x večerné gourmet menu – 4 chody
·    1 x masáž hlavy a tváre
·    jazda historickým kočiarom (alternatívne Rímske kúpele)

·    zapožičanie županu

·    kúpeľná taxa


O Mariánských Lázňach

Mariánske Lázne ležia uprostred prekrásnej a neporušenej prírody chránenej krajinnej oblasti Slavkovský les. Vďaka svojmu čistému prostredí majú štatút tzv. klimatických kúpeľov, čiže už len pobyt na tunajšom vzduchu je zdraviu prospešný. Liečivé účinky tunajšej vody sú známe odjakživa a používajú sa ku kúram pitným i kúpeľovým. Nachádza sa tu okolo 100 studených prameňov s obsahom oxidu uhličitého a minerálnych solí. Mesto Mariánske Lázne je známe svojimi rozsiahlymi kúpeľnými parkmi, unikátna je aj miestna kolonáda z 80. rokov 19. storočia. Mariánske Lázne sú najobľúbenejšou turistickou destináciou v Českej republike. V prestížnom prieskume HolidayCheck Destination Award 2012 získali Mariánske Lázne prvé miesto v Českej republike. Uspeli v nezanedbateľnej konkurencii takmer sedemsto miest a obcí.
V než 450.000 turistov hodnotilo v prieskume v uplynulých dvanástich mesiacoch navštívené hotely v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Rusku, Českej republike, Španielsku a Taliansku.

Words & Photos: Accedo

http://marianske-lazne-hotely.cz/

Mohlo by sa Vám páčiť