Hľadať

Zlatý mobil od Amosu

Zlatý mobil od Amosu

Spoločnosť nadaného obchodníka Alexandra Amosu sa po pár rokoch pôsobenia na trhu získala vážnosť a obľubu v radoch najmajetnejších podnikateľov, majiteľov či umelcov. Každý z nich vlastní niektorý z jeho produktov, ale uvažuje nad ich kúpou. Obleky či mobilné telefóny predstavujú nepredstaviteľné lákadlo.

Po mnohých úspechoch v oblasti produkcie najdrahších oblekov či odievania mobilných telefónov do „šatu z diamantov“ prišiel Alexander Amosu s novým prekvapením. Opäť siahol na odvetvie techniky, konkrétne na oblasť mobilnej komunikácie a znovu sa pohral s mobilným telefónom. Možno si poviete – „S čím môže ešte tento chlapík prekvapiť? Čo odlišné, mimoriadne sa skrýva za týmto telefónom?“

Amosu si vybral nový model Blackberry Bold 9780, ktorý tento raz zahalil do zlata. Obal telefónu je kompletne pokrytý 24 karátovým žltým zlatom. Keď uvádzame, že je pokrytý úplne zlatom, tak máme na mysli aj klávesnicu. Model Blackberry Bold sa môže pochváliť zlatou klávesnicou.
A to nie nie všetko. Samozrejme, k telefónu každému majiteľovi prináleží aj adekvátny servis, spolu so službami „concierge“, ktoré sú pre majiteľa telefónu k dispozícii 24 hodín.

Nákup luxusných telefónov Amosu nie je len snahou odlíšiť sa, ale i výhodnou investíciou. Hoci samotný telefón je relatívne lacná spotrebná vec, ušľachtilé kovy, na druhej strane, predstavujú hodnotu. Pokiaľ sa zákazník rozhodne pre telefóny Amosu, tak investuje do drahých kovov, prípadne diamantov. Hodnota, ktorú nosí vo vrecku saka, či v kabelke, každý rok narastá – nikdy neklesá.

NIPOS                                                 Photos: Amosu Press

www.amosu.co.uk

Mohlo by sa Vám páčiť