Autentické príbehy, nadčasové témy

„Sale“ á la Bentley

0

„Sale“ á la Bentley

Bentley prináša pre svojich priaznivcov jednu pozitívnu novinku za druhou. Po predstavení nového modelu a oslave okrúhleho výročia spoločnosť ohlásila konanie unikátneho predajného veľtrhu príslušenstva a náhradných dielov. Konať sa bude 26. až 27. septembra v priestoroch Bentley v Crewe a Cheshire Town.

Pre priaznivcov značiek Bentley a Rolls-Royce, ako aj pre súčasných či potenciálnych majiteľov bude pripravená exkluzívna prehliadka spojená s možnosťou kúpy skutočne všetkého, čo s týmito ikonickými značkami súvisí.  Súčasti motoru V8, náhradnú prevodovku alebo množstvo doplnkov. Samozrejme, aj historických. Bentley otvára svoje brány týmto štýlom po prvý raz.

Každý, kto má záujem o bližšie informácie o chystanom septembrovom veľtrhu, sa dozvie viac po zaslaní e-mailu na adresu  heritage.event@bentley.co.uk do 21. augusta tohto roka.  Nepochybne to stojí za to, Bentley totiž vo svojich skladoch vlastní dokopy až 7 miliónov kusov doplnkov a náhradných dielov. Septembrová predajno-výstavná akcia má zabezpečiť nové miesto pre pripravované modely.

Napriek tomu, že ide v podstate o „výpredaj“, Bentley garantuje záruku ako aj kvalitu tovarov.
Bentley Motors je jednou z vedúcich značiek v segmente superluxusných automobilov. Sídli v Crewe a zamestnáva okolo 3500 ľudí. Vozidlá tejto značky sú priamo a exkluzívne exportované do 50  krajín sveta. Predstavujú kombináciu moderných technológií a schopnosti vyrobiť kvalitné auto s dokonalým športovo-luxusným imidžom. Je symbolom britského automobilového priemyslu a jeho kvality.

Svoje nedávne 90. narodeniny sa firma rozhodla osláviť spoločne so svojimi priaznivcami. Automobiloví nadšenci už dlho s napätím očakávajú oficiálny príchod nového „grand“ modelu. Oficiálne sa tak stane 16. augusta v Monterey v Kalifornii.

Nový model s pracovným označením Grand má byť viac ekologický a konštruovaný modernejšie. Prvé, aj keď neúplné fotografie však potvrdzujú, že typické dizajnérske črty Bentley zachované ostali. V porovnaní s modelom Arnage je Grand rozmernejší a má mierne agresívnejší, športový vzhľad. Zástupcovia značky sa nechali počuť, že pod kapotou nového modelu nebude tradičný 6,75-litrový osemvalec, ale iný motor.

NIPOS                                   Photos: Bentley Media

www.bentleymotors.com