Autentické príbehy, nadčasové témy

„Tanec a wellness“ s hviezdami tanca Andym a Kelly Kainzovými

0

Známy rakúsky pár trénerov tanca – Andyho a Kelly Keinzových – tento víkend usporiadal prvý intenzívny tanečný seminár v Therme Laa – Hotel & Spa. Semináre však budú pokračovať počas roka aj naďalej. Pre hostí hotela Therme Laa Superior je pripravená, exkluzívne do začiatku decembra, špeciálna ponuka, ktorá vedľa tanečného sústredenia zahŕňa aj prominentnú večeru a následné stretnutie s trojnásobnými víťazmi súťaže „Dancing Stars“.

Andy a Kelly Kainzovci, ktorí sa už pri svojej návšteve Therme Laa & Spa koncom mája, prejavili ako veľkí priaznivci tejto oázy pokoja a pohody, pozývajú na exkluzívny, intenzívny, tanečný seminár, ktorý bude prebiehať v malých skupinkách v nádhernom prostredí hotela Therme Laa Superior. Trojnásobní víťazi súťaže „Dancing Stars“, ktorú produkuje televízia ORF patrí k známym rakúskym tanečným trénerským párom. Od roku 2005 okúzľujú státisíce Rakúšanov svojimi rytmickými a často takmer akrobatickými zostavami.

V roku 2005 vyhrala Marika Lichter po boku Andyho Kainza prvú tanečnú súťaž „Promi“. Kelly Kainzová tiež pomohla k víťazstvu svojim vynikajúcim partnerom v roku 2006 a 2007. Zo svojho triumfu sa tak mohli tešiť Manuel Ortega a Klaus Eberhartinger. Kainzovci si však nepripisujú len tieto víťazstvá súťaže „Dancing Stars“, ale aj úspechy pri trénovaní rakúskeho národného družstva.


Štyri tance v troch dňoch

S Andym a Kelly Kainzovými sa účastníci naučia štyri tance v priebehu troch dní, pričom ťažisko leží na latinskoamerických tancoch. Ktoré tance to vo finále budú, to môže byť v jednotlivých kurzoch flexibilne odsúhlasené podľa priania účastníkov. Ďalšou zvláštnosťou intenzívnych tanečných seminárov s Andym a Kelly Kainzovými je, že sa tance učia od základov (vrátane analýzy pohybu) a účastníci po kurze ovládajú tance v ich základných verziách.

„Výhodou našich intenzívnych tanečných kurzov je, že vďaka malým skupinám je možné pracovať rýchlejšie a kompaktnejšie“, vysvetľuje Andy Kainz. V porovnaní s klasickým klišé tanečných škôl sú kurzy Andyho a Kelly Kainzových pretkané chuťou a radosťou z tanca. Výuka v uvoľnenej atmosfére je tak celkom iná, hlavne nie strojená.


Začiatočníci a pokročilí – pre každého je pripravená perfektná ponuka

Začiatočníci majú možnosť zúčastniť sa intenzívneho tanečného seminára Andyho a Kelly Kainzových v hoteli Therme Laa Superior v období od 7. do 9.  a od 28. do 30. novembra 2008. Aj pokročilí však môžu prežiť zážitky počas hodín rakúskeho tanečného páru v dobe od 5. do 7. decembra 2008.

Tanečný seminár sa koná vždy v piatok od 19:00 do 21:00, v sobotu vždy 2 hodiny (10:00 – 12:00) dopoludnia a 2 hodiny (14:00 – 16:00) popoludní v nedeľu od 10:00 do 12:00. Kurz sa uskutoční v prípade, že sa prihlási aspoň 11 párov. Aby bolo možné garantovať optimálny úspech výuky, môže sa tohto exkluzívneho kurzu zúčastniť maximálne 25 párov v jednom termíne.


Špeciálna ponuka pre hotelových hostí

Ponuka „Tanec & Wellness s Andym a Kelly Kainzovými“ je určená pre všetkých milovníkov tanca, ktorí sa chcú učiť tancovať u oboch tanečných hviezd v príjemnom prostredí hotelu Therme Laa Superior.

Pre hotelových hostí je pripravená špeciálna ponuka ubytovania: celková cena balíčku „Tanec & Wellness s Andym a Kelly Kainzovými“ je 399 Euro za osobu. Tento balíček obsahuje 2 noci v hoteli Therme Laa Superior, polpenziu a vstup do vodného a saunového sveta. V cene je rovnako obsiahnutý 8 hodinový intenzívny tanečný seminár. Ako vrchol víkendu je v rámci polpenzie vždy v sobotu usporiadaná prominentná večera a stretnutie s oboma tenčnými hviezdami v hotelovom Lounge bare.

Rovnováha medzi aktivitou a uvoľnením

V balíčku „Tanec & Wellness s Andym a Kelly Kainzovými“ v hoteli Therme Laa Superior sú optimálne prepojené aktivity s relaxom. Pri tanci spotrebováva telo zhruba toľko kalórií za hodinu, ako pri sekania dreva. Pokiaľ je tanec praktizovaný pravidelne, môže mať pozitívny efekt na srdce, krvný obeh a celkový pocit zo života. Blahodárny kúpeľ v slanej vode s teplotou vody 36 °C v Therme Laa, uvoľňujúca masáž konopným olejom v Spa Relax, alebo Kleopatrin špeciálny nálev v Spa Sauna sú tou správnou odmenou po aktívnom tanečnom kurze.

Words & Photos: Accedo

www.therme-laa.at