Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Akčné ženy: Ženská podpora a priateľstvo

- Reklama -

Ženské priateľstvá sú chrbtovou kosťou našich životov a niet divu, že mnohé ženy zdieľajú s najbližšími priateľkami puto silné ako sesterstvo. Ženy sú dostatočne silné na to, aby zmenili svoje životy a životy iných. Sú tiež dostatočne tiché, aby mohli počúvať a podporovať. A sú dostatočne odvážne a inšpiratívne, aby mohli viesť. Ženské priateľstvá patria medzi najtrvalejšie a najvzájomnejšie vzťahy nášho života. Sú bezpečným priestorom, kde môžeme byť skutočne sami sebou, bez strachu z posudzovania.

Ženská podpora, vzťahy, priateľstvo, zdieľanie, ženská sila a podporujúca energia – to sú hodnoty, ktoré šíria Akčné ženy už šiesty rok. Poďte s nami osláviť Deň žien vzájomnou podporou, zdieľaním príbehov a dobru náladou.

Príďte si s nami vychutnať Deň žien v tej najlepšej spoločnosti. Akčné ženy sa opäť spojili s módnym obchodom Answear.sk a prinášajú vám večer plný inšpirácie, pohodovej atmosféry a skvelého občerstvenia. Budete mať možnosť prezrieť si aj dizajnové kúsky z novej kolekcie od Answear.LAB s názvom SISTERHOOD. Pre každú dámu bude pripravený aj darček .

Inšpiratívny večer v znamení SISTERHOOD

Priateľky, mamy, sestry, dcéry, partnerky v podnikaní. Vzťahy sú pre nás ženy na prvom mieste. Užite si s nami Inšpiratívny večer Sisterhood plný priateľstva, ženskej sily, vzájomnej podpory a príbehov.

Ako vnímajú a žijú svoje vzťahy Babsy Jagušák a jej mama Alena Heribanová? Čo zdieľajú podnikateľky Balážové mama a dcéra, zakladateľky firmu Softello, ktoré ponúkajú detské zavinovačky, perinky, hniezda do postieľok, či detské obliečky? Príde aj Natália Selveková – zakladateľka ENVY Kliniky estetickej medicíny s dcérou Niky. Ako vníma mladá ženy svoju úspešnú a ambicióznu mamu? Je pre ňu prirodzeným vzorom aj v kariére a podnikaní? Aký príbeh sa skrýva za založením značky Sestrice, ktoré na Slovensko priniesli nosiče pre bábätká? Nielen to vám prezradia sestry Barbora Priehodová a Slávka Chlebová, ktoré značku vytvorili.

Majú občas aj krízu? Sú najlepšie priateľky? Dokážu sa počúvať hodiny a posúvajú sa vzájomne v podnikaní? Nechajte sa previesť spolu s nami pestrofarebnou paletou žien, ktoré majú v “svojich ženách” podporu a nevedia si bez nich predstaviť svoj život či svoje podnikanie.

Deň žien oslávime spolu 8. marca

Príďte na stretnutie 8. marca 2023 o 18:00 hod. v krásnych priestoroch Kubi’s The Nook v Twin City Tower, kde sa na vás budú tešiť Akčné ženy a Answear.sk. Na jednom mieste sa stretnú dámy, ktoré sa podelia o svoj príbeh, skúsenosti, úspechy, aj pády, ktoré k podnikaniu, kariére a k našim životom neodmysliteľne patria.

„Každá z nás niekedy potrebuje postrčiť, aby sa naštartovala alebo urobila zmenu. A aj preto je komunita žien, ktoré na veci nazerajú podobne, taká dôležitá. Štúdie síce potvrdzujú, že naše zdravie a z veľkej časti výsledkom našej schopnosti starať sa o seba, niekedy na to ale jednoducho nemáme energiu. Komunita vás môže ovplyvniť a motivovať k sústredeniu sa na seba a priniesť pozitívne zmeny do svojich životov,“ hovorí Martina Novotná, organizátorka eventu a zakladateľka Akčných žien.

Inšpiratívny večer SISTERHOOD organizuje portál Akčné ženy. Vstupenku si môžete zakúpiť v online v e-shope Akčné ženy.

-tlačová správa-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -