Autentické príbehy, nadčasové témy

Ako na originálnu vianočnú tabuľu? Nebojte sa experimentovať

- Reklama -

Štedrovečerná večera s dokonale upravenou tabuľou je neodmysliteľnou vianočnou tradíciou. Ako ale tento rok prísť s nevšednou kombináciou prestierania? Stačí malý detail v podobe dizajnového svietnika či obrusu a aj servis z typicky letnej kolekcie sa razom premení na zimnú. Inšpirujte sa netradičnými nápadmi a vytvorte doma nezabudnuteľnú atmosféru Vianoc, ktorá bude odrážať nielen sezónu, ale aj vašu kreativitu!

Kolekcia Crafted od Villeroy & Boch

Jedálenská séria Crafted Blueberry nemeckej značky Villeroy & Boch je vyrobená z prémiového porcelánu a odolá tak vianočnej večeri aj v tej najtemperamentnejšej rodine. Riad severského štýlu pripomínajúci kameninu evokuje na prvý pohľad skôr stolovanie v rozkvitnutej letnej prírode. Vďaka prírodným farbám a čistým tvarom ale vnesie aj k štedrovečernému stolu jedinečnú tradičnú atmosféru. Na konci stolovania si navyše nemusíte robiť starosti s náročným upratovaním, riad je vďaka diamantovo tvrdej glazúre možné umývať v umývačke riadu.

MetroChic od Villeroy & Boch

Porcelánová kolekcia MetroChic je stelesnením nadčasovej, noblesnej, kozmopolitnej elegancie na prvý pohľad inšpirovanej art decom. Kostný porcelán zamatovo bielej farby je doplnený o ručne maľované geometrické detaily a v kombinácii s pozlátenými príbormi či krištáľovými pohármi dotvorí luxusný servis hodný unikátnosti štedrovečernej večere. Tento typ porcelánu je odolný voči poškodeniu a jeho povrch tak nenarušíte ani pri krájaní vyprážaného kapra.

Winter Glow od Villeroy & Boch

Pokiaľ chcete staviť na istotu a vniesť do atmosféry štedrovečerného stolovania kúzlo bielych Vianoc, kolekcia Winter Glow je pre vás tou pravou voľbou. Biely porcelán kombinujúci matné a lesklé prvky vyvoláva dojem, že je riad pokrytý hrubou vrstvou námrazy. Krémové tóny zdobené drobnými zlatými hviezdičkami a bodkami glazúru rozžiaria a dodajú vašej slávnostnej tabuli sviatočný šmrnc.

Toy´s Delight od Villeroy & Boch

Vianočná séria porcelánu Toy´s Delight od Villeroy & Boch oplýva farbami a motívmi, ktoré sú späté s Vianocami. Najvýraznejším prvkom celej kolekcie je kombinácia červenej a zelenej farby, ktorá je klasickým symbolom vianočných dní. Ručne maľovanými detailmi vianočnej tematiky vykúzlite nezabudnuteľnú atmosféru podľa vášho vkusu. Svoj vianočný porcelánový servis môžete doplniť o kúsky bielej varianty porcelánu s reliéfnym zdobením Toy´s Delight Royal Classic.

Toy´s Delight Royal Classic od Villeroy & Boch

Modernejším bielym variantom sviatočného porcelánu Toy´s Delight je séria Villeroy & Boch – Toy´s Delight Royal Classic. Riad z tejto kolekcie vyniká najmä vďaka použitiu reliéfnych motívov hračiek. Kolekciu odporúčame kombinovať s farebne dekorovanou vianočnou sériou Toy’s Delight.

Collier Blanc od Villeroy & Boch

Kolekcia Collier Blanc so svojim matným povrchom s nápadným dekorom, ktorý pripomína rytinu ostrých, opakujúcich sa hrotov, na prvý pohľad nepôsobí ako typický vianočný servis. Vďaka svojej čistote a elegancii je ale ideálnym prvkom pre kombináciu so sviatočne ladenými detailmi v podobe vianočných svietnikov, typickej červenej farby či motívov Santa Clausa. Pôsobí veľmi moderne. Biela, neutrálna farba pôsobí nadčasovo a luxusne zároveň.

Všetky inšpirácie dostanete v predajniach Potten & Pannen – Staněk alebo na www.pottenpannen.sk.

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -