Autentické príbehy, nadčasové témy

Ako oficiálny časový partner, Chopard oslavuje Porsche Motorsport za svoje jedinečné víťazstvo

0
Ako oficiálny časový partner, Chopard oslavuje Porsche Motorsport za svoje jedinečné víťazstvo

Oficiálny partner časomiery tímu Porsche súťažiaceho v seriáli WEC, je už dlhú dobu spoločnosť Chopard, ktorá opäť podporila nemecký tím na pretekoch 24 hodín Le Mans 2017.

 

Legendárni piloti, skutočná vášeň a rovnako legendárny okruh sa stali míľnikom v histórii automobilových pretekov. V polovici júna Porsche bojovalo o 19. víťazstvo v 24 hodinovke Le Mans a snažilo sa zopakovať mimoriadny triumf z roku 2016. Porsche opäť potvrdilo svoju historickú nadradenosť v motoristických vytrvalostných pretekoch.

Mimoriadne náročné 24 hodín trvajúce preteky otestovali zručnosť a vôľu mechanikov aj pilotov. Vozidlo číslo 2 tímu Porsche prekročilo cieľovú čiaru na prvom mieste, čím získalo vynikajúce víťazstvo, ktoré sa zrodilo po nešťastných technických poruchách dvoch vozidiel Toyoty v polovici pretekov počas noci.

Spoločnosť Chopard budujúca svoje úspešné meno na úzkych vzťahoch s Porsche Motorsport okrem toho predstavila model Superfast Power Control Porsche 919 HF Edition, vyrobený v 100-dielnej limitovanej sérii. Vyznačuje sa čistým výkonom vďaka novému „pohonu“ Chopard a vysokofrekvenčnému kalibru 01.11-M.

 

Words & Photos: Chopard Press

 

www.chopard.com