Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Ako si doma urobiť galériu? Inšpirujte sa

- Reklama -

Umenie má svoje miesto v každom štýle! Či už sa rozhodnete pre romantický vidiek, alebo modernu, prípadne vsadíte na chladnú eleganciu, mramor, drevo, industriálny štýl, akýkoľvek smer si zvolíte, obrazy, sochy a doplnky tu nemôžu chýbať.

Podľa stránke Westwing sa umenie vracia napríklad aj do takých loftov. “Obrazy veľkých majstrov v industriálnych interiéroch? Trochu strohý priestor vyplnený loftovým nábytkom, doplnkami s charakterom a zdobený klasickými umeleckými dielami zaručí aranžovanie s WOW efektom,” píše sa na spomínanej stránke. No a musíme uznať, že naozaj to vyzerá dobre.

My však vieme, že umenie sa nielenže vracia, ale stále je tu. Radi sa obklopujeme peknými vecami – každý podľa svojho vkusu. My sme dnes vybrali zopár tipov na išpiráciu.

Spojenie dvoch – Art’n’Loft

Westwing píše, že práve lofty, post-továrenské priestory upravené na byty a štúdiá, vďačia za svoju kariéru newyorským umelcom. Prenajali si lacné, priestranné a dobre osvetlené interiéry starých tovární a skladov v SoHo, aby v nich tvorili umenie.

Chcete mať v dome či byte galériu? Takto to určite pôjde…

Do galérie nemusíte len chodiť, galériu si môžete urobiť aj doma. Sú však tomu potrebné nejaké tie správne “ingrediencie”.

Ak máte doma otvorené, jednoducho naaranžované priestory, tak potom máte šťastie, pretože podľa Westwing sú práve tieto ideálnym miestom na vystavenie obrazov, najmä tých klasických, ktoré namaľovali veľkí majstri. “Prísne pozadie vám umožní zamerať sa na umenie a vyzdvihnúť všetky nezvyčajné detaily obrazov.”

Zdroj: westwing.sk

A čo tie doplnky? Na tie myslite tiež…

K absolútnemu dotvoreniu tej správnej atmosféry netreba zabúdať na rôzne doplnky. Lampy, originálne stojany či škatule a boxy, kvetináče a ďalšie predmety môžu miestnosť oživiť. Nám sa zapáčili tieto kúsky, ktoré nájdete na westwing.sk.

Titulná fotografia – ilustračná, zdroj: UNSPLASH

Tipy pripravila: Martina Baumann

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -