Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Ako vnímala Margot Robbie obliekanie Barbie?

- Reklama -

Dokonalé farby a dokonalý svet? Takýto v V Barbielande. Keď sa herečky opýtali, ako vnímala módu v jej úlohe, odpovede boli jednoduché…

Obliekanie sa je podľa Margot súčasťou Barbiinho dokonalého dňa. Hovorí, že Barbie sa zobudí vo svojej posteli, zamáva susedkám Barbie, umyje si zuby, dá si sprchu a potom si vo svojej zázračnej skrini vyberie outfit dňa. Otvorí ju, stačí sa jej na ten outfit len pozrieť, urobiť otočku a puf! Je oblečená. Keď odíde, outfit na ďalší deň má pripravený v skrini za sebou.

„Všimnete si veľa odevov Chanel, veľa Barbie ako Chanel! Vo filme si oblečiem niekoľko skvelých outfitov značky Chanel. U Barbie je to nastavené tak, že vždy má všetky doplnky – vždy má klobúk alebo mašľu a náušnice a šperky. Šperky sú veľké – presne tak, ako by boli veľké na bábike: veľké umelohmotné náhrdelníky a náušnice. Klobúky nie sú na ochranu proti slnku, len ďalší doplnok, spolu s kabelkami a topánkami a proste všetkým! Bola to naozaj zábava,“ pokračuje.

„Naša kostymérka Jacqueline Durranová bola neuveriteľná. Jej prístup k celému filmu je subtílny, možno si ho na prvé pozretie ani nevšimnete, ale myslím si, že ak si toto prečítate a až potom pozriete film, uvidíte ten vývoj chronologicky cez celé dekády barbieovskej módy. Napríklad pre moju Barbie je príznačná prísne kontrolovaná, bezpečná existencia, takže aj jej oblečenie je kontrolované, s jasnými líniami, silnou štruktúrou a výraznými farbami. Ako sa počas príbehu vyvíja, odráža sa to na jej šatníku, ktorý takisto jemnie,“ vnímala prácu kostymérky.

Na záver ešte jedna myšlienka slávnej herečky: „Je to jednoduché – máte auto, máte dom a potom máte Kena, a to je v tomto svete – v Barbielande – tá zábava. Je to taká rubová strana skutočného sveta, kde všetko riadia muži. V Barbielande je to naopak – veci riadia ženy, teda Barbie.“

Zdroj: Continental film

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -