Autentické príbehy, nadčasové témy

Alexander McQueen pre Pumu

0

Hlavné mesto našich susedov v Českej republike sa môže pochváliť množstvom luxusných obchodov. Pokiaľ obľubujete luxusné módne značky, tak ste na správnej adrese. Praha dokáže uspokojiť takmer všetky očakávania. Jednou z noviniek je aj concept store SIMPLE, kde môžete pohodlne nakupovať.

Od júna si môžete v concept store SIMPLE kúpiť kolekciu luxusných tenisiek známej sportlifestylovej značky PUMA navrhnutých britským návrhárom Alexandrom McQueenom. Ten sa značkou PUMA spolupracuje už niekoľko rokov a do návrhov vždy vnáša svoju výraznú a kreatívnu osobnosť. Športová obuv v jeho prevedení je zreteľne ovplyvnená modernou architektúrou, designom a haute couture s prvkami ulice. To všetko spolu s najkvalitnejšími a tradičnými obuvníckymi technológiami.

Nová kolekcia dámskych, pánskych a unisexových tenisiek na jar/leto 2009 je na prvý pohľad výrazne farebná – prevažujú tóny fialovej, oranžovej, zlato-hnedej a krémovej. Hlavná téma celej kolekcie, ktorá nezaprie McQueenovu túžbu provokovať a vždy sa niečím líšiť, odhalí jeho vášeň: návrhár sa nechal inšpirovať ľudským telom, a tak modely tenisiek zdobia motívy kostí, šliach a cievneho systému. Všetko je ale prevedené veľmi nenápadne, subtílne a motívy jemne zapadajú do celkového designu. 
Pánsku a dámsku športovú obuv Alexander McQueen PUMA si môžete kúpiť len v concept store SIMPLE.

Ceny sa pohybujú od 6 190  –  7 890 Kč.

Words & Photos: 2media.cz

www.simpleconcept.cz
www.puma.com