Autentické príbehy, nadčasové témy

Alexandre Barthet’s BARTH

0

Alexandre Barthet predstavuje svoju prvú vôňu, Alexandre Barthet’s BARTH. Tento všestranný umelec, módny dizajnér a skvelý maliar, je v módnom svete známy využívaním rozličných prvkov remeselnej zručnosti. Mladý talent si svoje kolekcie tvorí sám – od oblečenia až po doplnky.

Ženám ponúka sofistikovaný, pôvabný a extravagantný štýl – módu na bežné dni aj slávnostné príležitosti – všetko s originálnymi ozdobami: pierkami, kamienkami a flitrami. V módnej tvorbe Alexandra Bartheta dominujú originálne prvky – výšivky a čipky, materiály pretkávané ozdobnými niťami, vykladané kamienkami a iné.

Alexandre Barthet vďačí za svoj cit pre dokonalosť a krásu svojmu otcovi Jeanovi Barthetovi, slávnemu modistovi, ktorý navrhoval klobúky pre najokúzľujúcejšie ženy sveta – Brigitte Bardot, Sophiu Loren a Catherine Deneuve.


ALEXANDRE BARTHET’S BARTH

Alexandre Barthet čerpal inšpiráciu pre svoju prvú vôňu v láske k ženám, ktoré neustále pozoruje a obdivuje.
„Často sledujem ženy, spôsob, akým sa pohybujú, ich vystupovanie, oblečenie, ktoré nosia na ulici, ale tiež do divadla, opery, alebo na večierky. Všímam si najmenšie detaily, ktoré vo mne zanechajú dojem.“

Alexandre Barthet vytvoril svoju vôňu v štýle originálnych módnych kolekcií – ako doplnok šitý na mieru stelesňujúci jeho vkus: farebný, moderný, očarujúci, sofistikovaný a emotívny.

Alexandre Barthet’s BARTH je vyznaním lásky mladej, trendovej žene, ktorá neberie seba, život, ani módu príliš vážne. Je poctou žene, ktorá nadovšetko uznáva kvalitu, prirodzenosť a modernú eleganciu.

Alexandre Barthet’s BARTH je moderná, mladistvá vôňa s náznakom elegantnej sofistikovanosti charakteristickej pre módu Alexandra Bartheta.
Rodina vôní: kvetinovo-ovocná.
Parfumér: Michel Almairac zo spoločnosti Robertet.
Hlava: mladistvá, svieža a zvodná kompozícia frézie s ovocnými tónmi grapefruitu a čiernych ríbezlí.
Srdce: hrejivé zmyselné a drevité tóny cédra a ambry rozvité energickou a radostnou pivóniou.

Základ: jedinečná a pôsobivá zmes broskyne, pižma a karamelu.

Alexandre Barthet’s BARTH – originálna vôňa vyžarujúca ženskosť a radosť zo života.


FLAKÓN A BALENIE

Flakón je ružový, pretože Alexandre Barthet sa na svet rád pozerá cez ružové okuliare. Má tvar pyramídy, ktorá evokuje silu a energiu. Priehľadný fuchsiový uzáver v tvare srdca symbolizuje lásku k ženám: veselé, masívne srdce vyjadruje silu citov Alexandra Bartheta.

Dizajnér zdôraznil flakón neodmysliteľným ozdobným prvkom – štyrmi stužkami v svetlo- a jasnoružovej kombinácii na hrdle flakónu. Dodávajú celému dizajnu hravosť, modernosť a jedinečnosť.

Aj vonkajšie balenie sa nesie v romantickom duchu. Je svetloružovej farby a zdobí ho dvojitý rám fuchsiovej farby, ktorý farebne ladí s názvom vône uprostred.


Sortiment

Toaletná voda                 30 ml
Toaletná voda                 50 ml
Toaletná voda               100 ml

Nalaďte sa na vlnovú dĺžku módneho sveta Alexandra Bartheta a zahaľte sa do jeho novej vône.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.alexandrebarthet.fr