Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Ambrožův dvůr: Život ako na zámku, víno a božský pokoj

- Reklama -

Drevo, dobový nábytok, mohutné závesy a všadeprítomná história. To sú nádherné apartmány, ktorým by sme mohli pokojne dať prívlastok kráľovské.

Krásne zákutia Južnej Moravy, absolútny oddych a chutné jedlá. Pri pohľade z okna nových apartmánov v komplexe starej fary a kováčskej dielne sa nejednému návštevníkovi zatají dych.

Južná Morava sa môže pochváliť úrodnými vinicami. Pálava.

Vitajte na čarovne nevšednom mieste s historickou atmosférou. Izby s freskami a dobovým nábytkom, ľahko vytvoria pocit života ako na zámku. Ale nemôže chýbať aj nejaký ten výdobytok modernej doby, a preto je Netflix a bluetooth audio samozrejmosťou v každom apartmáne. Kúpeľne sú rovnako luxusne zariadené, aby poskytovali pocit ako na zámku.

Mimochodom, prvá zmienka o dvore pochádza z 13. storočia. Vtedy totiž brnenský mešťan Oldřich Schwarz daroval časť vinohradov augistiniánkam. A tou históriou to tu dýcha na každom kroku, skutočne!

Raňajky do postele a lahodné víno. To je Ambrožův dvůr!

Tri apartmány – tri štýly

Samotné ubytovanie je možné v niekoľkých štýloch. Hostia si môžu vybrať z gotického alebo barokového apartmánu, kde nechýbajú dobové stropy a prvky z týchto čias. K dispozícii je však aj minimalistický románsky apartmán s terasou pod oknami. A tak majitelia vsadili na originalitu a snažili sa zachovať čo najviac z toho, čo mali k dispozícii.

Historická stavba sa skladá z budovy starej fary, kováčskej dielne, kaplnky, dvora a veľkorysej záhrady.

Dobová výzdoba, kreslá, mohutné doplnky napríklad aj v podobe zrkadiel či krištáľových lustrov, ale aj nariasené závesy, baldachýn nad veľkou posteľou, masívne drevené dvere a mnoho ďalších detailov dotvára toto rozprávkové prostredie. Drevené podlahy či nádherná dlažba v kontraste s celým interiérom pôsobí naozaj príjemne.

Veď posúďte už sami v našej fotogalérii. Predstavujeme vám apartmány Ambrožův dvůr v malebnej obci Pouzdřany.

Napísala Martina Baumann, zdroj fotografií: Amazing Places, www.ambrozuv-dvur.cz

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -