Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Atmosféra leta a farby: Limitka IQOS ILUMA Neon Purple čoskoro v predaji

- Reklama -

IQOS ILUMA Neon Purple predstavuje originálny dizajn, ktorý potvrdzuje aj prestížna dizajnérska cena Red Dot. Novinka pre dospelých fajčiarov, ktorí milujú štýlové prevedenie a neboja sa farieb, bude v predaji len pár dní a k dispozícii bude len obmedzený počet kusov.

Energia farieb leta prichádza začiatkom júna v podobe výnimočnej limitky bezdymovej alternatívy IQOS ILUMA. Kedy bude v predaji a prečo je naozaj exkluzívna sa už dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Limitovaná edícia IQOS ILUMA Neon Purple je inšpirovaná energiou letných farieb, kde sa prelínajú neónovo-fialové odtiene s ružovými. Oslavuje komunitu dospelých fajčiarov, ktorí skončili s cigaretami a rozhodli sa prejsť na bezdymové alternatívy. Táto komunita má už na celom svete 20,8 milióna dospelých používateľov. Za štýlovú estetiku a farebnú odvážnosť získalo zariadenie prestížnu dizajnérsku cenu Red Dot.

Keď sa moderné technológie spoja s výnimočným dizajnom

IQOS ILUMA je bezdymové zariadenie, ktoré využíva technológiu indukčného ohrevu bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri použití nedochádza k spaľovaniu, zariadenie náplne iba nahrieva a produkuje aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivých látok než cigaretový dym. Aj keď nie je bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový, ide o lepšiu alternatívu pre dospelých fajčiarov než pokračovanie vo fajčení.

Cigarety sťažujú dýchanie, ale po šiestich mesiacoch úplného prechodu na IQOS môžete lepšie dýchať v porovnaní s pokračovaním vo fajčení, čo dokazuje šesťmesačná klinická štúdia vykonaná v USA s 984 dospelými fajčiarmi.

Kedy si môže dospelý užívateľ zakúpiť limitku IQOS ILUMA Neon Purple?

Na Slovensku je táto limitovaná edícia v predaji od 10. júna 2024. K dispozícii je v troch variantoch – prémiový ILUMA PRIME, štandardný IQOS ILUMA a tiež zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Titulná foto: Matúš Tóth, foto produktu: PMI

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -