Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Bahenný kúpeľ alebo zábal? Toto sa deje s vaším telom

- Reklama -

O blahodárnych účinkoch morského bahna sme už písali v minulosti. Dnes nám špeciálne Monika Spolníková, obchodná riaditeľka Blackmud, prezradila viac o tejto prírodnej a liečivej kozmetike. Prečítajte si jej skúsenosti a dôvody, prečo sa o seba starať.

Mikročastice

Morské bahno obsahuje mikročastice, ktoré prenikajú do pokožky a vyvíjajú mierny tlak na tkanivá. Takto stimulujú obehové procesy v bunke a aktivujú krvný obeh. Výsledkom je odstraňovanie škodlivín a toxínov z tela. Oceníte, ak chcete detoxikovať alebo odstraňovať celulitídu a opuchy z tela.

Minerálne látky

Pokožka zároveň absorbuje z bahna minerálne látky (vo veľkej miere horčík). Vďaka tomu telo regeneruje, zlepšuje sa činnosť imunitného systému, ale aj kardiovaskulárneho systému a dýchacieho systému. Kým vy si “bahníte“ telo, nervový systém si “bahní“ v horčíku. A ako to spoznáte, že sa to skutočne deje? Zníži sa, prípadne úplne odstráni, pocit bolesti.

Pohyb a bolesti

Pohybový aparát tiež neobíde naprázdno. Ak už si tykáte s nejakou tou artrózou alebo osteochondrózou, bahno vám pomôže. A takisto všetkým tým, čo majú bolesti krížov, svalov, poranenia svalov, natrhnutia, vyvrtnutia a rôzne problémy z preťaženia svalov. Športovci (a nie len oni) by vedeli rozprávať…

Kožné ochorenia

Liečivé bahno má skvelé účinky pri kožných ochoreniach. Ekzém, psoriáza, plesne. Lieči všetko doradu. A o štiepení tukov, bielkovín a lipidov nemusíme vôbec hovoriť. Alebo viete čo? Predsa len vám povieme viac. Zrýchlenie metabolizmu je bonus, na ktorý aj samotná Monika zvykne pozabudnúť pri menovaní účinkov morského bahna. Ale telo nie, to nezabúda. Doprajte mu.

Na titulnej fotografii Monika Spolníková.

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -