Autentické príbehy, nadčasové témy

Baldessarini spoločne s Porsche

0

Spolupráca dvoch prestížnych firiem predstavuje pre zákazníkov oboch spoločností takmer vždy prínos. Nehovoriac o tom, ak spolupracujú zvučné značky ako Porsche Design a Baldessarini. Predstavujeme špeciálnu edíciu Jar/Leto 2010.

Obe dizajnérske firmy spolupracovali už v roku 2006, kedy predstavili limitovanú edíciu kožených búnd. Výsledkom nedávneho snaženia je budúcoročná kolekcia, ktorú tvorí tričko, polo tričko, bunda a kožená bunda. „Prvá spolupráca dvoch spoločností v roku 2006 sa ukázala byť veľmi úspešnou. Na tomto úspechu sme chceli budovať aj novú kolekciu,“ uviedol na margo spolupráce Thorsten Stiebing, výkonný riaditeľ Baldessarini GmbH.

Inšpiráciu pre luxusné a dizajnérsky príťažlivé kúsky našli obe firmy v interiéri automobilov Porsche v 70. rokoch. Spoločným poznávacím znakom všetkých kusov oblečenia je atypické logo. Príslušnosť k autám Porsche dokazuje aj farebná škála búnd a tričiek. Dostupné budú v čiernej, bielej a titánovej sivej. Osviežením je indiánska červená.

Do obchodov sa nová Special Edition – výsledok vášne oboch značik pre kvalitu a luxus – dostane v novembri tohto roka. Kde ju bude možné kúpiť? Výlučne v butikoch Baldessarini a značkových obchodoch Porsche Design.

Porsche Design je luxusnou značkou, ktorá sa zameriava na produkty inšpirované technikou a technológiou. Vznikla v roku 1972, založil ju  Ferdinand Alexander Porsche. Odvtedy sa Porsche Design vyznačuje čistým, nadčasovým a funkčným dizajnom. Portfólio značky zahŕňa doplnky pre pánov, elektroniku, kolekcie parfumov. Všetky výrobky sa navrhujú v Porsche Design Studio v Zell am See v susednom Rakúsku.

Baldessarini je medzinárodnou módnou značkou. Pôsobí v luxusnom segmente. Vznikla v roku 1993 a snaží sa o kombináciu nekompromisne vysokej kvality a najmodernejších výrobných techník. Produktové portfólio firmy tvoria rady Baldessarini Signature, Baldessarini Black a Baldessarini Jeans lines.

NIPOS                               Photos: Porsche Design Press

www.porsche-design.com