Autentické príbehy, nadčasové témy

Bezstarostná duša BOSS Orange

0

BOSS Orange predstavuje dielo, ktoré je novým pilierom spoločnosti BOSS Fragrances. Intenzívne očarujúca vôňa s hladkým, zamatovým vyznením stelesňuje charakter rovnomennej módnej kolekcie. Táto dynamická vôňa je dokonalou interpretáciou nadšenia a tvorivosti ženy BOSS Orange: slobodnej duše, ktorej charizmu definuje radostná spontánnosť.


Vôňa ako prejav bezstarostnej duše

Nová dámska vôňa BOSS Orange je venovaná spontánnej modernej žene, ktorá ju bude nosiť s chuťou a vášňou. Hravá a bezstarostná s uvoľnenou no vitálnou charizmou, žena BOSS Orange má rozmanité stránky a nenútený vzhľad u nej ide ruka v ruke s oduševnenou pova-hou. BOSS Orange predstavuje dielo, ktoré je novým pilierom spoločnosti BOSS Fragrances – je inšpirované dušou módnej značky BOSS Orange a perfektne interpretuje vášnivú a radostnú povahu ženy, ktorá túto módu nosí.
Presne ako BOSS Orange odrážala charakteristické vlastnosti ženy BOSS Orange, jej povaha nesie v sebe náladové prvky oranžovej farby: energiu, pozitívne myslenie a vrúcnosť. Túto ženu definuje slobodné zmýšľanie a odvaha odhaliť svoje city bez ohľadu nato, čo sa od nej očakáva. Záleží jej na tom, aby zostala sama sebou a aby jej svet napĺňalo nadšenie. Vydáva sa na životnú cestu a vidí to, ako sa jej pred očami otvára more príležitostí. Jej životné postoje odrážajú bezstarostnosť. Jej aura je očarujúca. Jej vôňou je BOSS Orange.

Nová tvár vône, herečka Sienna Miller, BOSS Orange hodnotí takto: „Táto vôňa je krásna – pižmová, hrejivá a sexy. Podľa mňa je priam návyková.“
Vôňu, ktorá stelesňuje nadšenie a výraznú osobnosť ženy BOSS Orange, otvárajú povzbudivé tóny sladkých jabĺk, ktoré prispievajú k lahodnému a delikátne ženskému prvému dojmu.
Jemné srdce pozostávajúce z tónov bielych kvetín a kvetov pomarančovníka do vône vnáša nádych bezstarostnosti a optimizmu.
Základ charakterizuje santal, drevo olivovníka a krémová vanilka, ktorých spojenie navodzuje skutočnú hĺbku a dodáva vôni oduševnený rozmer.
Vášnivá, bezstarostná a oduševnená… Vôňa BOSS Orange stelesňuje esenciu modernej ženskej dynamiky a nezávislosti. 


Flakón a balenie

Príťažlivý dizajn flakónu BOSS Orange dômyselne spája kovové prvky s motívom oranžových kameňov, aby pôsobil výrazne a moderne, ale pritom vzbudzoval pocit jemnosti. Štruktúra siedmych kameňov čerpá inšpiráciu v siedmych čakrách ľudského tela a samotná vôňa slúži ako metafora energie, ktorá pomedzi čakry preteká.
Sienna Miller o flakóne: „Páči sa mi dizajn flakónu aj samotný koncept. Sedem kameňov ako symbol siedmych čakier dodáva vôni hlbší duševný rozmer. Je krásny, mladý, coolový, skvele navrhnutý a fakt jedinečný.“

Vonkajšie balenie imituje prvky bieleho koženého kresla, ktoré sa objavuje v TV spote so Siennou Miller a zároveň ho zdobí motív oranžových vzácnych kamienkov. Pri otvorení balenia sa na vnútornej strane objaví označenie ručným štýlom písma: „We have devoted special care to creating this fragrance from BOSS Orange. Wear it with Passion.“ (t.j. „Venovali sme špeciálnu pozornosť vytvoreniu vône BOSS Orange. Noste ju s nadšením.“)

Toto označenie je veselou pripomienkou žene, ktorá si vôňu BOSS Orange zvolí, nech sa vôňou nechá inšpirovať k tomu, aby žila svoj život vlastným originálnym spôsobom.


Reklamná kampaň

Pozitívna, temperamentná, nezávislá a oduševnená reklamná kampaň BOSS Orange si kladie za cieľ inšpirovať ženy na celom svete k tomu, aby boli k sebe úprimné. Tvárou kampane je prvotriedna herečka Sienna Miller a vzrušujúca TV kampaň perfektne odráža jej veselú povahu. Energická herečka, plná života, je zobrazená v sérii detailných záberov, ktoré odhaľujú rozličné stránky jej očarujúcej osobnosti. Je vykreslená vo svojej prirodzenosti: optimistická, veselá a bezstarostná.
Aj reklamná kampaň nachádza inšpiráciu priamo v duši módnej značky BOSS Orange. Pre túto značku je vlastná spontánnosť, ktorá nabáda každú jednu ženu k tomu, aby sa prejavila unikátnym spôsobom. Kampaň je preto uvoľnená, pozdvihujúca a v dokonalej synergii s povahou značky BOSS Orange.

Karen Ellis, tvorivá riaditeľka reklamnej kampane, poznamenáva: „Inšpirácia štýlom módnej línie nás priam vyzývala k tomu, aby sme urobili niečo jedinečne osviežujúce a unikátne, vnukla nám myšlienku bezstarostného, slobodného stvárnenia. Chceli by sme touto kampaňou inšpirovať a podporovať dnešné mladé ženy k tomu, aby boli a prejavovali sa také, aké v skutočnosti sú – temperamentné, vášnivé duše s chuťou do života. Myslím, že kampaň túto myšlienku vyjadruje tou najčistejšou a jedinečnou formou.“
Tvár kampane, Sienna Miller, sa dokonale hodí k stvárneniu ženy BOSS Orange aj vzhľadom nato, že sa jedná o temperamentnú, charizmatickú kampaň. Podľa nej: „Spot vyžaruje bezstarostnú náladu. Zobrazuje bežnú a pritom energiou nabitú atmosféru, a plnú smiechu – presne tak si predstavujem raj!“

Režisér a fotograf Cliff Watts spoluprácu s hollywoodskou hviezdou ohodnotil takto: „Sienna je skvelé dievča – krásne, pracovité a absolútne vhodné na stvárnenie vône a kampane BOSS Orange. Ak sa Sienna smeje, smeje sa nahlas a naplno, ak plače, plače, až vzlyká. Prejavuje všetky pocity a práve to z nej robí takú dobrú herečku. Skvele sa s ňou spolupracuje a je dokonalým stelesnením toho, čo sme pre kampaň hľadali – bezstarostnej, slobodnej duše.“

A výsledok? Príjemne živé, temperamentné a oduševnené prevedenie, ktoré zachytáva Siennu Miller v jej najintímnejšej a najprirodzenejšej podobe. „BOSS Orange nie je len prvou dámskou vôňou, ktorá oslavuje bezstarostnosť a radostný charakter rovnomennej módnej kolekcie, ale aj prvou vôňou, ktorá stelesňuje vzrušujúcu, pozitívnu vášeň k životu,“ hovorí Karen Ellis a dodáva: „Vždy keď tento reklamný spot sledujem, mám husiu kožu.“

Sortiment

Toaletná voda                   30 ml
Toaletná voda                   50 ml
Toaletná voda                   75 ml
Dezodorant v spreji       150 ml
Sprchový gél                   200 ml
Telové mlieko                 200 ml

Otvorte si vstupnú bránu do oranžového sveta Boss Orange.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.boss-fragrances.com