Autentické príbehy, nadčasové témy

Borsalino Pour Elle

0

Borsalino Pour Elle

Evolúcia klobúka z úžitkového predmetu na štýlovú ozdobu a čoraz rafinovanejšiu je známou legendou. Koniec 18. storočia zaznamenal zrodenie moderného klobúka vo všetkých podobách, ktoré sú nám v súčasnosti známe. Okrem klobúkov však môžete spoznať aj novú vôňu Borsalino.

História značky

Ako už bolo spomenuté, v období premeny klobúka z úžitkového predmetu na štýlový, módny doplnok na konci 18. storočia, sa rodí aj príbeh značky Borsalino. V roku 1857 bratia Borsalinovci založili spoločnosť na výrobu štýlových, luxusných klobúkov. Schopnosť značky prispôsobovať sa, pomohla vytvoriť štruktúru, ktorá má kancelárie a prevádzky v Taliansku, Amerike a Číne, rovnako ako aj sieť značkových obchodov spolu s množstvom významných, svetových obchodných domov. Dnes má Borsalino mnohých významných stúpencov: Brucea Willisa, Madonnu, Adriena Broodyho, Alaina Delona, či Jeana Paula Belmonda.


Kolekcia

Kolekcia pánskych a dámskych klobúkov Borsalino je dôkazom maximálnej štýlovosti, ktorá sa neustále vyvíja, no zároveň zostáva verná základným hodnotám: elegancii, exkluzivite a dokonalosti.

V súčasnosti sú dôkazom štýlu značky BORSALINO aj módne doplnky, oblečenie a vône. Jednou z nich je aj nová vôňa pre dámy, BORSALINO POUR ELLE.


Koncept

Parfumovaná voda, v ktorej sa snúbi elegancia so zmyselnosťou a rafinovanosťou. Vyžaruje z nej sila a harmónia. Potvrdzuje osobnosť ženy a zároveň odráža jej rovnováhu a ženskosť.


Cieľová skupina

Žena, ktorá hľadá vôňa zdôrazňujúcu jej identitu a štýl.

Žena, ktorá miluje eleganciu a všíma si detaily, hľadá jemnú rovnováhu medzi štýlom a modernosťou.

Pre túto ženu je vôňa dôkazom jej ženskosti, musí ju reprezentovať každým detailom: podstatou, tvarom a odtieňom.


Flakón

Tvar flakónu vyjadruje originalitu, ktorá je podčiarknutá elegantným okrajom v tvare slzy. Jantárový odtieň zdôrazňuje kontúry tvaru.


Balenie

Vonkajšie balenie je medeno-zlatej farby s lesklým efektom. Zručnosťou a zmyslom pre detail pripomína ručne vyrobený produkt.

Vôňa je inšpirovaná harmóniou ovocia a kvetov. Úvodná kombinácia cédru so sicílskym bergamotom je sprevádzaná zamatovým charakterom tónov mrkvy. Kvetinové srdce kombinuje florentský kosatec a jazmín Sambac, ktoré ladia s jemnými, nespútanými a gracióznymi náznakmi osmantusu a lotosového kvetu. Buket vrcholí v teplej a zmyselnej harmónii bieleho pižma a semien kvetu ambrette. Ambra v základe vône dodáva trvácnosť a ženskosť.

HLAVA   – ovocná: céder, bergamot, semienka mrkvy.
SRDCE   – kvetinové: kosatec, osmantus, lotosový kvet.
ZÁKLAD – pižmovo-ambrový: biele pižmo, semienka kvetu ambrette, ambra

Sortiment

Parfumovaná voda                 50 ml
Parfumovaná voda               100 ml
Parfumovaný telový krém    200 ml
Telový šampón                     200 ml

Dámy, vstúpte do sveta elegancie BORSALINO a zahaľte sa do novej vône.

www.borsalino.com
www.glamour-co.sk
www.fann.sk