Autentické príbehy, nadčasové témy

BOSS in Motion White Edition

0

Nenechajte si ujsť BOSS in Motion White Edition – novú vôňu z kolekcie BOSS in Motion  a prvú vôňu pre mužov inšpirovanú bezstarostnou náladou módnej kolekcie BOSS Orange. Príjemnú novú vôňu nabitú pozitívnou energiou, ktorá inšpiruje zmysly mužov, aby si načerpali energiu zvnútra, otvára osviežujúci červený pomaranč, ktorý sa hladko rozvíja do lahodne prenikavého aromatického srdca.

Muž BOSS in Motion White Edition

Na pohľad moderný so skvelým zmyslom pre štýl a dizajn, muž BOSS in Motion si na ľuďoch aj predmetoch, ktoré ho obklopujú, cení predovšetkým krásu, silu a energiu.


História kolekcie BOSS in Motion

2002 – priekopníkom kolekcie bola vôňa BOSS in Motion – vôňa, ktorá nastavila métu fyzických úspechov a úsilia vyhrať preteky;
2004 – BOSS in Motion Limited Edition I – evokovala hľadanie možností, ako posunúť hranice pocitov, ktoré nasledujú po pretekoch;
2005 – BOSS in Motion Limited Edition II – táto vôňa nás preniesla späť na štartovnú čiaru a zdôrazňovala zrýchlený tep, napätie, fyzické aj psychické sústredenie sa pred pretekmi a samotným úsilím zvíťaziť;
2006 – BOSS in Motion Limited Edition III – znázorňovala poslednú fázu pretekov, cieľovú rovinku, predstavovala vypätie síl pred blížiacim sa cieľom;
2008 – BOSS in Motion Limited Edition IV – vôňa úspešného víťazného konca;
2009 – BOSS in Motion White Edition – vôňa inšpirovaná rozličnými druhmi energie, ktorá prenáša svoju pozornosť zo zreteľného fyzického vypätia síl atléta na najsilnejšiu energiu vôbec: intenzívny príval emócií.

BOSS in Motion White Edition vás zachváti ostrou sviežosťou, ktorá plynulo prechádza do lahodne prenikavého aromatického srdca, aby zapôsobila svojráznou mužnosťou a energickosťou. Spája intenzívnu, bohatú zmes pižmových a drevitých tónov, ktoré dodávajú správny kontrast aj originalitu nato, aby pôsobila naozaj podmanivo.

BOSS in Motion White Edition otvára príval energie pre všetky zmysly: príjemne svieži akord s dominantnými tónmi červeného pomaranča.

Srdce vône spája tóny škoricovej kôry, šafranu a čierneho korenia, vďaka čomu nadobúda očarujúci a zmyselný nádych.

V základe sa objavuje vetiver, ktorý podčiarkuje mužne drevitý charakter vône. Výsledkom je príťažlivá kombinácia výrazných tónov a povzbudivej sviežosti, ktorá zapôsobí svojou energickosťou aj mužnosťou.


Flakón a balenie

Flakón vône nesie známky moderného okrúhleho dizajnu príznačného pre všetky flakóny kolekcie BOSS in Motion, tentokrát však v bielom prevedení, ktoré upozorňuje na sviežosť vône. Štýlový, akoby rukou písaný font označenia v oranžovej farbe zachytáva uvoľnenosť vône, kým bielo-strieborné vonkajšie balenie jej dodáva modernú štýlovosť.


Reklamná kampaň

Kampaň odráža náladu bezstarostnosti, optimizmu a spontánnosti. Reklamný vizuál zobrazuje spevácku hviezdu Tysona Rittera na Miami a energiu zapadajúceho slnka v meste. Atmosféra odráža uvoľnenosť a slobodu, mesto zase žiarivosť prívalu emócií.


Sortiment

Toaletná voda 90 ml
Toaletná voda 40 ml
Sprchový gél 150 ml

Objavte sviežosť Boss in Motion.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.hugo.com