Autentické príbehy, nadčasové témy

Bývalá „spajska” odhalila špeciálny Evoque

0

Victoria Beckham a výrobca exkluzívnych automobilov Land Rover Range Rover odhalili na exkluzívnej promo akcii v Číne špeciálny model Evoque Special Edition.

Victoria Beckham a Land Rover predstavili v kaviarni akadémie výtvarných umení v Pekingu nový, a hlavne špeciálny model, Range Rover Evoque Victoria Beckham Special Edition. Akcia sa konala v predvečer Pekinského autosalónu, pričom pohľad na tento model si pozvaní pozvaní hostia vychutnali po prvýkrát.

Model Range Rover Evoque Special Edition je výsledkom spolupráce dizajnérskeho oddelenia značky Land Rover pod vedením Gerryho McGoverna a Victorie Beckham. Zaujímavosťou je, že oddelenie pod vedením McGoverna sa stalo víťazom prestížnej ceny Designer of the Year Award pre rok 2011, ktorá je súčasťou britskej Fashion Awards.

Victoria bola v júli 2010 vymenovaná za kreatívnu manažérku a pracovala s dizajnérskym tímom Land Roveru na čele s riaditeľom dizajnu Gerrym McGovernom dlhých18 mesiacov, aby sa nakoniec dostali k úchvatnému výsledku v podobe Special Edition.

CALVERA                                                             Photos: Image.net

www.landrover.com