Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Čaká vás večierok, chystáte sa po sviatkoch na ples? Trblietavé či vysoké, každé sú IN

- Reklama -

December sa každoročne nesie v duchu predvianočných večierkov, sviatočných stretnutí a rozlúčok so starým rokom. Slávnostná atmosféra pokračuje aj v januári, keď sa obvykle začína plesová sezóna. Tieto slávnostné udalosti si vyžadujú tiež slávnostnú obuv. Máme pre vás zopár tipov.

V slávnostných lodičkách a pútavých sandálikoch z kolekcie DEICHMANN bude kráľovnou parketu každá. Pomôžu k tomu nielen štýlové modely, ale i pohodlné podpätky! A čo je viac, ako pohodlné ihličky?

Jedným z najvýraznejších hitov sezóny je spoločenská obuv na vysokom blokovom podpätku. Pokiaľ máte obavy z toho, aby obuv neskĺzla z nohy, alebo aby v nej bolo príjemne aj po niekoľkých hodinách, voľte model s opaskom okolo členku. Ten udrží topánku na mieste a poskytne aj pri náročnej chvíli stabilnejší krok.

Dámy, ktoré sa v podpätkoch necítia vždy úplne ako doma, môžu voliť absolútne stabilné a pohodlné lodičky typu Mary Jane. Atraktívne modely na ihličkovom podpätku čakajú zase na dámy, ktoré sa s podpätkami “akoby narodili“. Kolekcii dominujú modely v jednoduchom nadčasovom strihu, ozvláštnené pútavými remienkami alebo štrasom, tiež lesk a ligot! Metalické farby, zamatový lesk a trblietavé aplikácie sú žiadaným prvkom viac než kedykoľvek predtým.

TIP na záver?

Nezabudnite k svojej obuvi vhodne spárovať aj kabelku. V kolekcii nájdete ako klasické listové kabelky na retiazke, tak malé elegantné kabelky do ruky alebo väčšie kabelky cez rameno, ideálne na neformálne párty.

Pripravila Mária Halajová, foto: DEICHMANN

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -