Autentické príbehy, nadčasové témy

Campari odhalilo „prvého muža“

0

Hviezdou kalendára na rok 2011 nebude tento raz šarmantná žena, ale muž. A to nie hocijaký. Stal sa ním v Portoriku narodený herec Benicio Del Toro. V dvanásťročnej histórii kalendára tejto talianskej značky je to prvý muž, ktorý bude hlavnou postavou exkluzívneho kalendára.

Del Toro, známy hlavne vďaka prestížnemu filmovému oceneniu Oscar za výkon vo filme „Traffic“ a úlohu Freddyho Fenstera v „The Usual Suspects“, bude teraz kráčať po stopách Campari žien a filmových kolegýň, akými sú Salma Hayek, Eva Mendes, a Jessica Alba, aby sa stal vôbec prvým Campari Mužom. Majiteľ mnohých ocenení prevzal žezlo od hviezdy Campari kalendára roku 2010 – ženskej hrdinky vo filme „Quantum of Solace“ Olgy Kurylenko.

Del Toro sa k novej skúsenosti hlavného hrdinu kalendára vyjadril: „Je to pre mňa česť, že sa môžem stať prvým mužom v histórii kalendára spoločnosti Campari. Nachádzam sa však v dobrej spoločnosti mojich troch priateliek z predchádzajúcich kalendárov – Jessicy Alba, Salmy Hayek a Evy Mendes. Fotografie budúcoročného kalendára budú viac filmové, čo pre mňa, ako herca,  znamená dobrú porciu zábavy Skutočne sa veľmi teším na reakcie fanúšikov Campari, ktorí budú môcť uvidieť štýl a dramatickú zápletku, ktorá vyžaruje z nového vydania kalendára na rok 2011.“

Bob Kunze-Concewitz, generálny riaditeľ spoločnosti Gruppo Campari, vysvetlil rozhodnutie, prečo na rok 2011 zmenili stratégiu: „Rozhodli sme sa vložiť do kalendára niečo nové a vzrušujúce, čo by zvýraznilo naše 150. výročie. Tak sme sa rozhodli, že chceme prelomiť tradíciu a za hlavného hrdinu sme pasovali muža. Napadol nás okamžite Benicio Tento muž skutočne vystihuje pokrokové myslenie, kozmopolitnú ideu značky, najmä vďaka jeho prirodzenej osobnosti. „

Úlohy fotografa sa zhostil medzinárodne uznávaný Michel Comte, ktorý je známy svojou sériou fotografií najkrajších žien sveta. A môžeme bez okolkov napísať, že nesklamal, pretože dvanásť fotografií určených pre vydanie kalendára 2011 nesie nádych napínavého filmového dobrodružstva plného intríg s motívom hrdinskej záchrany krásnej ženy. Del Toro, samozrejme, v úlohe víťaza a charizmatického hrdinu. Exkluzívny oblečenie pre Benicia del Toro navrhol taliansky návrhár Ermenegildo Zegna, známy svojimi luxusnými pánskymi kreáciami.

NIPOS                                                         Photos: Image.net

www.camparigroup.com