Autentické príbehy, nadčasové témy

Caroline Herrera 212 VIP – New York Style

0

Do miestnosti vkročil dobre vyzerajúci muž v modernom, štýlovom oblečení. Jeho pohľad bol odvážny a priamy, bez najmenších náznakov neistoty. Prehodil pár slov s prítomnými ľuďmi a naplno sa ponoril do hry, v ktorej nemým spoločníkom mu bol objektív fotoaparátu. Chlapík vôbec nemusel upravovať svoj štýl, už vo svojej podstate vystihoval to, čo si ľudia v miestnosti žiadali. Bol sebavedomým mužom milujúcim nespútanú zábavu, no zároveň aj človekom s jasnou predstavou o svojom budúcom životnom smerovaní. Príťažlivý mladý muž dokonale ladil s imidžom nového kozmetického produktu a skvele zapadal do okruhu ľudí, ktorým bol produkt určený.

Americká spoločnosť Caroline Herrera si zámerne vybrala človeka skúseného v módnej branži, ktorý už v minulosti úspešne reprezentoval viaceré luxusné produkty. Španielsky model Jon Kortajarena prepožičal svoju tvár kampaniam značiek Lagerfeld, Versace a Armani, pričom dokázal natoľko oslniť, že jeho osobný diár postupne napĺňali pozvánky na ďalšie pracovné stretnutia a rôzne výhodné ponuky. Spolupráca s Caroline Herrera bola súčasťou jednej z nich. Práve spoločnosť, ktorá sídli v New Yorku sa už roky zameriava nielen na textilno-odevnú sféru, ale aj na oblasť parfémov a všeobecne luxusnej kozmetiky. Ešte pred predstavením produktu 212 VIP určeného pre mužskú klientelu sa v roku 2010 podobne zamerala na nežnejšie pohlavie.

Pánsku drevitú vôňu reprezentujú jasne formulované vety („Si na zozname?“ „Toto je súkromný večierok.“), ktoré zároveň plnia funkciu akého si motta, či hesla produktu. Aj vďaka nim parfém pôsobí ako neobyčajne zvláštny, ideálny predovšetkým pre spoločensky významných ľudí, ktorí sa nevyhýbajú fascinujúcim večierkom bohatým na bublinky šampanského a chvíle zábavy. Vôňa odráža tak trochu drsné čaro a vzrušenie z nevšedného života v New Yorku, jeho postoje, nespútanosť , či živelnosť. Tak ako samotnému parfému ani jeho milovníkovi by nemala chýbať charizma a živočíšna príťažlivosť, predovšetkým ale vlastný, osobitý štýl. Caroline Herrera 212 VIP, ktorá vonia po ďalekom Oriente a vzácnom dreve by mala v ľuďoch prebúdzať vášeň a neopakovateľnú túžbu.

Tvorcom pôsobivej, hravej vône je skúsená Emilie Copperman. Príjemná dáma sa tentokrát pustila do tak trochu vzrušujúcej výzvy. Hoci samotná módna značka Caroline Herrera púta predovšetkým delikátnosťou a eleganciou, časť jej kozmetických produktov má odlišné charakteristiky. Orientálna vôňa 212 VIP je mladistvá a svieža, akoby plná neskrotného elánu a radosti. Dosť precízne symbolizuje rušné, večne náhliace sa mesto („Veľké jablko“), v ktorom nedávno vznikla. Samotný parfém je voňavým koktejlom namixovaným z mrazenej mäty, ginu a vodky, doplneným o špeciálne prísady ako čierne korenie a zázvor. Jedinečnosť kompozície dotvárajú drevo, koža a jantár.

Priaznivci „dvestodvanástky“ od Caroline Herrera si môžu vyberať z niekoľkých druhov produktov. V predaji je napríklad deospej a deostick, taktiež toaletná voda a voda po holení, dostupné v objeme 50, 75 a 100 ml.

Marcel Letko                                                               Photos: PRESS

www.carolinaherrera.com