Autentické príbehy, nadčasové témy

Cartier otvoril exkluzívny butik v Dubaji

0

Slávnostný večer, zaujímaví ľudia a najväčší butik na Blízkom východe. To sú atribúty, ktoré sprevádzali oficiálne otvorenie značkovej predajne Cartier v Dubaji. V známom nákupnom centre, na ploche 700 m2, si budú môcť záujemcovia o svetoznámu značku vybrať z ponuky dokonalých šperkov.

„Kráľ šperkárov, šperkár kráľov“ – v žiari reflektorov a prominentných hostí splnil sen mnohých solventných obyvateľov Dubaja. Keďže toto mesto je známe centrum luxusu a bohatstva, aj exkluzívna predajňa musí spĺňať tie najnáročnejšie kritériá. Nový butik patrí k piatim najväčším na svete a je vlajkovou loďou medzi predajňami Cartier.
Bol to večer plný krásy, dokonalosti a elegancie… Počas recepcie na hostí čakalo šampanské a malé občerstvenie priamo v novootvorenej predajni Cartier. Okrem vychutnávania si lahodných bubliniek či skvelých jedál, mohli hostia samozrejme obdivovať aj vystavené unikátne šperkárske kúsky. Tie boli pripravené špeciálne pre túto príležitosť. Akcie sa zúčastnili zástupcovia Cartieru – Bernard Fornas, prezident a výkonný riaditeľ Cartier International a Patrick Normand, riaditeľ spoločnosti Cartier na Blízkom východe a v južnej Ázii.

Medzi pozvanými celebritami sa objavila herečka Monica Bellucci, ambasádorka značky Cartier; bollywoodski herci Anil Kapoor a Karisma Kapoor, ale aj množstvo ďalších VIP hostí. Spomeňme Sheikhu Lubnu Al Qassimi, ministerku zahraničného obchodu Spojených arabských emirátov, hviezdu póla Ali Albwardy a mnohých ďalších.
Súčasťou programu bolo aj „Divadlo Cartierovej červenej krabičky“. A čo sa pod týmto tajomným názvom skrýva? Na pódiu Cartier vytvoril dokonalú a zväčšenú repliku známej červenej krabičky (symbolu túžby, tajomstva a snov), v ktorej  si zákazníci odnášajú šperky tejto prominentnej značky. V tajomnej „krabičke“ mohli hostia sledovať malé divadelné predstavenia, prostredníctvom ktorých sa vybrali na magickú cestu do rôznych kútov sveta.

Ako poctu dlhodobým a dobrým vzťahom značky s dubajským regiónom vytvoril Cartier špeciálne hodinky Santos 100 s motívom Arabského plnokrvníka. Limitovaná edícia v počte 20 kusov sa bude predávať exkluzívne v novootvorenom butiku v Dubaji.

Alica Štrbavá              Photos: Cartier Press

www.cartier.com