Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Česká romantická komédia Za všetkým hľadaj ženu rozosmiala publikum slovenskej premiéry

- Reklama -

Nová česká romantická komédia s veľavravným názvom Za všetkým hľadaj ženu príde do slovenských kín 3. novembra, v utorok 25. októbra ju na cestu vyprevadili herecké predstaviteľky a režisér na slávnostnej premiére v Bratislave. Hana Vagnerová, Betka Stanková a Miloslav „Miloš“ Šmídmajer pozdravili naplnenú sálu slávnostnej premiéry a odpovedali na otázky diváčok na predpremiérovom uvedení v rámci vypredaného podujatia Babská jazda. V rámci predpremiérových premietaní videlo v utorok snímku až 2 657 diváčok a divákov, čo potvrdzuje výrazný záujem o českú komediálnu tvorbu.

Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) vo filme neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky (Betka Stanková, Tereza Rychlá) a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá… Avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. Podarí sa rozlúsknuť tento oriešok? A je vôbec Albert pre Alex ten pravý? Na tieto a ďalšie odpovede bude hľadať odpovede osobitá vzťahová komédia s hviezdnym hereckým obsadením v kinách už od budúceho štvrtka.

„Moja postava Alex dosť tápe vo svojom osobnom živote, hlavne vo vzťahoch s mužmi. Je celá zmätená, precitlivelá… Vlastne nechápem, prečo ma Miloš Šmídmajer do tej roly obsadil, pretože ja taká nie som. Ja mám všetko zrovnané,“ tvrdí so smiechom a priznanou iróniou Hana Vagnerová, známa z komédií Matky či Päťdesiatka. O svojej najnovšej snímke ďalej hovorí: „Je to film, ktorý by vám mal urobiť dobre. Alebo – ako ja hovorím – zabaliť vás do takej cukrovej vaty. Ukázať svet z tých mäkších uhlov.“

Okrem Vagnerovej, Stankovej, RychlejVašuta sa vo filme predstaví aj Zlata Adamovská ako svojská matka hlavnej hrdinky, Daniela Kolářová ako ešte svojskejšia babička, alebo Marek Nemec ako osudový muž, v ktorého prípade možno nemusí byť celkom jasné, ktorej hrdinke ho vlastne nevyspytateľný osud praje. Aj to sa publikum komédie Za všetkým hľadaj ženu dozvie v kinách, kam snímku prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Tlačovú správu poskytol Continental film, fotografie: CF.

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -