Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Chalupa na polosamote s vôňou dreva

- Reklama -

S nádhernými chalúpkami a chatami sa akoby v poslednom čase roztrhlo vrece. Čoraz viac ľudí hľadá práve také miesta, ktoré sú ukryté pred zvedavými očami turistov alebo okoloidúcich. Polosamoty a samoty, netradičné dizajny a miesta. To všetko je momentálne IN! My sme sa vybrali na návštevu do susedného Česka.

Čarovné prostredie pomohlo dotvoriť pocit domova.

Moderná drevostavba

Nová chalupa, ale s pravou horskou atmosférou. Nájdete ju v Orlickom Záhorí v strednej časti Orlických hôr pri poľskej hranici. Túto malebnú dedinu vyhľadávajú všetci tí, ktorí milujú prírody a zároveň potrebujú aktívny oddych. Je to doslova raj na zemi.

Prírodné materiály a vôňa dreva!

Bukové a dubové postele

Vzdušné priestory, nenájdete tu veľké skrine, ktoré by zavadzali. Majitelia stále kládli dôraz na prirodzenosť a jednoduchosť, ale aj praktickosť a pohodlnosť. Veľmi dôležité bolo využitie prírodných materiálov.

Chalupa Záhorka sa môže pochváliť dvomi apartmánmi a kapacitou 13 dospelých hostí a štyri deti. Chalupa má osobitý a útulný interiér, kde je množstvo premyslených detailov. Všadeprítomné drevo a k tomu biela kuchynská linka v jednom apartmáne a hnedá v druhom je vhodnou voľbou. Nemôžu chýbať kožušinky, mäkké koberčeky, kvalitná posteľná bielizeň či uteráky pre hostí. Detaily vidieť aj v kúpeľni prostredníctvom zaujímavo riešeného obkladu. Veľa svetla prináša taktiež zaujímavo riešené okno do prírody. Veľmi dobrý nápad.

Hnedá alebo biela kuchyňa. Ktorá sa vám páči viac?

O útulnosť sa postará aj krb, ktorý je súčasťou otvoreného priestoru kuchyne a obývačky. Dotvára tú pravú atmosféru počas chladnejších večerov, a tak čítanie knihy a pohár vína k tomu tu naberá úplne inú dimenziu.

Okolie chalupy pôsobí ako balzam na dušu. Príroda, ticho a k tomu veľký priestor zelene, kde sa môžu deti do sýtosti vyhrať. Posedieť si na terase s kávou v ruke zas určite ocenia dospeláci, ktorí si ráno privstanú, aby si vychutnali ranný východ slnka.

Všimli sme si aj

Viac dizajnových článkov nájdete TU.

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -