Autentické príbehy, nadčasové témy

Chopard a sviatočná kolekcia

0

Doba najkrajších sviatkov roka nie je ešte príliš aktuálna, ale v Maison Chopard už v tomto období pripravujú jasnú, žiarivú kolekciu hodiniek, šperkov a doplnkov. Tie charakterizuje široký výber, ktorý dokáže uspokojiť každého fanúšika luxusných produktov a splniť všetky sny.


Pre ženy

Nové modely znovu čerpajú z veľkej klasiky, ktorú charakterizuje prvá kreácia šperkov Chopard –  Happy Clown. Teraz sa javí viac orezaná, vytvorená v kombinácii bieleho zlata a diamantov s motýlikom vyzdobeným setom maličkých rubínov. Veľkým lákadlom sú aj slávne hodinky Happy Sport, ktoré sa stali počas rokov bestsellerom značky. Vyzdobené so strieborným ciferníkom s náramkom podobnej farby. Tieto hodinky si určite obľúbite pre ich výzor a trblietavý efekt. Veď nie nadarmo nesú meno Happy Sport Disco. Okrem výstredných hodiniek sú pre dámy pripravené hodinky s príjemným remienkom z krokodílej kože a ciferníkom čokoládovej farby – Happy Sport Chrono Baguette. K elegantnému výzoru dopomáhajú trblietavé diamanty, ktoré vo viacerých vrstvách lemujú ukazovateľ hodiniek.


Pre mužov

Muži, ktorí milujú diskrétnu eleganciu, si vyberú z čistej klasiky L.U.C XP z bieleho zlata s bridlicovo sivým ciferníkom, zatiaľ čo pre aktívne typy mužov bude pripravený model športových hodiniek, ktorý však nebude postrádať eleganciu v štýle Mille Miglia s čiernym ciferníkom a kovovým náramkom.

Doplnky

Celá línia doplnkov Chopard je vyjadrením pocty Caroline Gruosi-Scheufele (co-president) k tejto značke. Línia doplnkov Caroline obsahuje rad nádherných červených kabeliek a peňaženiek, ktoré sú nielen diskrétne luxusné, ale aj vysoko funkčné. Caroline malú príručnú tašku možno považovať za malý zázrak, ktorá pojme všetko, čo môže cestovateľ na svojej púti lietadlom potrebovať. Výborným doplnkom ku kabelke Caroline je peňaženka, dostupná v troch veľkostiach. Vhodným darčekom môžu byť aj set pier z bieleho zlata vyzdobených diamantmi.
Na mužov čakajú nádherné produkty z kože, napríklad úžasná peňaženka z krokodílej kože dostupná v troch veľkostiach.

NIPOS     Photos: Chopard Press

GALLERY


www.chopard.com