Autentické príbehy, nadčasové témy

Čo všetko je možné darovať

0

Čo všetko je možné darovať

Čo môžeme darovať človeku, ktorý už všetko má? Problém, ktorý trápi mnohých úspešných ľudí. Poznajú potreby svojich priateľov, či známych a uvedomujú si, že vybrať pre nich originálny darček bude nesmierne náročné. Čím ich prekvapiť? Posledný výkrik módy určite nezaberie, vzácne víno má už svoje miesto v ich vinotéke. Čo tak pozemok na Mesiaci? To by mohlo zabrať.

Určite si myslíte, že získať pozemok na Mesiaci vôbec nie je jednoduché. V skutočnosti je to však neuveriteľne rýchle a bezproblémové. Celý postup je do detailov vypracovaný, právnicky potvrdený a vôbec so sebou neprináša typický stres. Všetko čo potrebujete k objednávke mesačnej nehnuteľnosti je vyplnenie krátkeho formulára.


Kedy darovať vesmírny pozemok?

Pokiaľ ste v koncoch so všetkými originálnymi nápadmi na darčeky, aby ste prilákali klientov, zákazníkov, či pre potešenie svojich vlastných zamestnancov. Ak ste majiteľom klubu, reštaurácie, kaviarne, či iného zariadenia, ktoré navštevujú vaši zákazníci a chcete sa odlíšiť týmto netradičným vlastníctvom. Skúsenosti svedčia o tom, že atraktívne miesta so zaujímavou výzdobou priťahujú návštevníkov. A certifikát svedčiaci o vašom vlastníctve pozemku na Mesiaci môže byť príťažlivým exponátom. Chcete štýlovo zahájiť reklamnú kampaň a zvýrazniť sa medzi konkurenciou. Milovníci neobyčajných darčekov majú skvelú možnosť príjemne prekvapiť svojho známeho, alebo blízkych. Chcete svojej milovanej osobe darovať „Modré z neba“- kúsok vesmíru. Mesačné parcely predstavujú veľmi prestížny darček. Najznámejší ľudia našej planéty vlastnia nehnuteľnosť na Mesiaci. Darovať obraz? Drahé víno? Golfové loptičky? To nie je zlý nápad, ale kto zaručí, že niekto iný neurobí to isté? Iná vec je parcela na Mesiaci. Tento neobyčajný darček vás určite odlíši od ostatných. Prilákate pozornosť a získate povesť človeka s originálnym zmýšľaním.

Prečo je ten darček taký dobrý?

Premýšľajte, nie ste jediný, kto patrične ocení tento darček. Na nočnej oblohe ho obdivujú všetci obyvatelia Zeme. Podobný darček sa hodí pre všetkých. Nemôže sa pokaziť, nezostarne, neomrzí a ako každá iná nehnuteľnosť získa v priebehu rokov na cene. Vždy bude s vami. Stačí sa len pozrieť na oblohu. Váš darček je nesmrteľný. Pozemok môže prechádzať z generácie na generáciu tak dlho, pokiaľ sa neobjaví možnosť navštíviť ho. Už v nasledujúcom desaťročí, možno i skôr, bude problém cestovania na Mesiac vyriešený. Veď prvý kozmický turista je už realitou. Onedlho bude teda môcť Mesiac navštíviť ktokoľvek. Tento darček je veľmi neobyčajný.

Vašimi susedmi budú:

Sagvan TOFI – herec,
Jimmy CARTER – exprezident,
Ondřej NEFF – spisovateľ SCI-FI,
Ivan MLÁDEK – spevák,
Tom CRUISE – herec,
Libor BOUČEK – moderátor,
EVROPA 2 – rádio,
Jan KRAUS – herec,
LINDE Gas a.s. – významná spoločnosť,
Jiří HRDINA – športovec hokejista,
Clint EASTWOOD – herec,
TV NOVA,
TV JOJ,
Ronald REAGAN – ex-prezident,
Mick JAGGER – líder skupiny Rolling Stones,
Nicole KIDMAN – herečka,
Arnold SCHWARZENNEGER – herec, politik,
RONALDO – futbalista,
Dennis HOOPER – herec a ďalších 500 celebrít z celého sveta. Skrátka ľudia, ktorí majú prehľad o súčasných trendoch. Všetky neobyčajné a skvelé veci na svete robia originálni ľudia. Niekedy sú ostatnými označovaní za čudákov, ale s postupom času si na nich ľudstvo zvyká a radosťou využíva
výsledky ich neobyčajných činov.

Words & Photos: Lunarna-ambasada.sk

www.lunarna-ambasada.sk