Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Dámy, doprajte si štýlové kovbojky

- Reklama -

Obuv inšpirovanú americkým westernom nájdete aj v novej jesennej kolekcii DEICHMANN. Atraktívne kúsky v nevšednom zaujímavom dizajne si zamilujete na prvý pohľad. K najvýraznejším modelom kolekcie patria bezpochyby vysoké kovbojské čižmy s výraznou špičkou a skoseným blokovým podpätkom. Širšia holeň niektorých modelov je zdobená efektným prešívaním, iné zaujmú typickým vrásnením materiálu.

Kovbojským čižmám dominuje klasická čierna či neutrálne béžové odtiene a pre skutočne odvážne sú tu aj modely vo výrazných sýtych odtieňoch, napríklad v červenej.

Okrem týchto naozaj extravagantných kúskov ponúka kolekcia DEICHMANN aj jednoduchšie a menej ozdobné modely. Minimalistické elegantné či ležérne čižmy s decentným prešitím, či kovovými nitmi alebo chelsea obuv s typickou „kovbojskou“ prackou s krúžkom? Výber je len na vás.

obzeráte sa po pútavej obuvi ako výraznom prvku svojich inšpirácií a outfitov? potom by vašej pozornosti nemali ujsť takzvané „cowboy boots“.

Ako ich nosiť?

Myslite na to, že táto obuv je sama o sebe veľmi výrazná a je lepšie ju kombinovať s menej pútavými minimalistickými kúskami. Možností je hneď niekoľko. Pre ležérny look obujte „cowboy boots“ napríklad k úzkym džínsom s rolákom, cez ktorý prehodíte sako a kabát. Veľmi pôsobivo vyzerá táto obuv v kombinácii s oblečením v romantickom štýle – nebojte sa volánov, materiálov ako je šifón či satén. Rozumieť si budú aj s koženou krátkou sukňou s objemným pleteným svetrom. Elegantné členkové modely na vysokom podpätku môžete vziať aj k nohavicovému kostýmu.

Dáte tomuto trendu svoju šancu?

Pripravila Mária Halajová, ukážka obuvi v kovbojskom štýle z jesennej kolekcie DEICHMANN.

Titulné foto ilustračné, zdroj: Unsplash

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -