Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Dámy, milujete farbu vašich vlasov? Máme pre vás super novinku

- Reklama -

Do vášho termínu ku kaderníčke zostáva ešte viac ako týždeň, ale vy chcete dodať svojej blednúcej farbe iskru? Nový rad Clean Beauty od Paul Mitchell® prináša tónovacie masky pre okamžitú prvú pomoc vašej farbe i tradičnú starostlivosť naplnenú prospešnými rastlinnými látkami, ktoré predchádzajú vyblednutiu farby. Pretože my vašu farbu jednoducho milujeme.

Všetky produkty Clean Beauty Color Protect obsahujú výťažok z granátového jablka bohatý na antioxidanty, ktorý pomáha predchádzať vyblednutiu farby v dôsledku pôsobenia vonkajších vplyvov a voľných radikálov a borákový olej pomáha zmäkčiť a vyživiť každý prameň.

Clean Beauty Color Protect Shampoo a Conditioner

Obsahujú 83 % a 94 % prírodných látok Toto duo prinesie vašej farbe iba to najlepšie. Bez sulfátový šampón na každodenné umývanie so sviežou ovocnou vôňou ochráni vašu farbu a poteší zmysly. Rozhodne ho doplňte o kondicionér, ktorý vyživuje a revitalizuje vlasy a dodáva vlasom pružnosť a lesk.

Color Protect Shampoo 250 ml, 30,51 €, Color Protect Conditioner 250 ml, 33,78 €

Clean Beauty Color Protect Color Depositing Treatment

96-7% prírodných látok 

Tónovacie vyživujúce masky s výťažkom z granátového jablka a borákového oleja udržujú farbu vlasov a dodajú každej farbe nový lesk, zatiaľ čo vlasy vyživujú a zmäkčujú. Ich použitie je neuveriteľne jednoduché, vyskúšajte sami.

  • CAYENNE ideálna pre červené odtiene
  • CINNAMON ideálna pre červeno-hnedé odtiene
  • COCOA ideálna pre svetlo až stredne hnedé odtiene
  • VANILLA ideálna pre blond odtiene
  • TRUFFLE ideálna pre tmavo hnedé odtiene

150 ml, 34,87 €

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -