Autentické príbehy, nadčasové témy

Dámy, pozor: Testovacie sady, ktoré vám pomôžu vybrať si správne odtiene

- Reklama -

Nové mini sady kozmetiky v chladných alebo teplých odtieňoch a mini sady mejkapov od Annabelle Minerals.

Ak máte problém s výberom správneho odtieňa dekoratívnej kozmetiky, Annabelle Minerals má pre túto účel nové mini sady, vďaka ktorým si môžete vyskúšať ten správny odtieň priamo na vašej pokožke. Je to skvelý spôsob, ako sa oboznámiť s minerálnym líčením a ako dokonale vybrať vhodné produkty.

Annabelle Minerals prináša 5 noviniek vo forme mini sád dekoratívnej kozmetiky. Zoznámte sa so sadami Full Face I’am Cool, Full Face Warm up.

FULL FACE I’M COOL

Testovacia sada minerálnej kozmetiky v chladných tónoch. Ak chladné farby zvýrazňujú vašu krásu, potom je Full Face I’am Cool pre vás ako stvorená. Experimentujte s ikonickými minerálnymi očnými tieňmi, lícenkami a púdrami pre konečný efekt. Sada obsahuje 8 vzoriek minerálnej kozmetiky, ktoré sa stanú základom každodenného líčenia v odtieňoch hnedej, sivej a ružovej.

Sada obsahuje zmatňujúcu minerálnu lícenku v odtieňoch Rose, Romantic a Nude. Saténové očné tiene v odtieňoch Cappucino, Chocolate a Platinum. Dva typy púdru pre konečný efekt: zmatňujúceho Pretty Matt a rozjasňujúci Pretty Glow.

Cena sady: 8,90 €

FULL FACE WARM UP

Testovacia sada minerálnej kozmetiky pre líčenie v teplých tónoch. Ak sa cítite dobre nalíčená vo farbách vanilky, škorice a broskyne, potom je táto sada práve pre vás. Vyskúšajte minerálne tiene, lícenky a púdre, ktoré krásne zvýraznia neutrálnu, olivovú a teplú pleť. Sada 8 vzoriek prírodnej kozmetiky obsahuje:

Zmatňujúcu minerálnu lícenku v odtieňoch Sunrise, Coral a Nude. Saténové očné tiene v odtieňoch Vanilla, Cinnamon a Nougat. Dva typy púdru pre konečný efekt: zmatňujúci Pretty Matt a rozjasňujúci Pretty Glow.

Cena sady: 8,90 €

Sada mini mejkapov ACE THE BASE: COVERAGE MORE MELANIN

Testovacia sada mini krycích mejkapov More Melanin obsahuje tmavšie odtiene v troch podtónoch – chladným, neutrálnym a olivovým. Krycie mejkapy  sú vhodné pre každý typ pleti vďaka ich jemnému a prirodzenému zloženiu. V sade More Melanim je 8 mini krycích mejkapov v tmavých tónoch: Studený podtón: Natural Light, Natural Deep, Neutrálny podtón: Pure Light, Medium Pure Deep a Olivový podtón: Golden Sand, Golden Light, Golden Medium.

Cena sady: 8,90 €

Sada mini mejkapov ACE THE BASE: COVERAGE LIGHT ME UP

Sada mini krycích mejkapov v stredne tmavých odtieňoch. Ak hľadáte mejkap pre opálenú pleť, tieto produkty sú presne pre vás. V sade Light me up nájdete 8 mini krycích mejkapov v stredne tmavých odtieňoch Fair, Sand a Light.

Cena sady: 8,90 €

Sada mini mejkapov ACE THE BASE: COVERAGE FAIR ENOUGH

Sada vo svetlých odtieňoch vhodných pre svetlú pleť. Vnútri nájdete 8 vzoriek.

Studený podtón: Natural Cream, Natural Fairest.
Neutrálny podtón: Pure Cream, Pure Fairest.
Olivový podtón: Golden Cream, Golden Fairest.
Teplý podtón: Sunny Fairest, Sunny Fair.

Cena sady: 8,90 €

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -