Autentické príbehy, nadčasové témy

Dana Morávková predstavuje jesennú kolekciu módnej značky 1.2.3

0

Počas horúcich letných dní pripravovala herečka a choreografka Dana Morávková jesennú imidžovú kampaň francúzskej módnej značky 1.2.3. Je totiž jej tvárou. Rovnako ako na jar, aj teraz spolupracovala so známou módnou fotografkou Luciou Robinson.

Dane Morávkovej dokonale vyhovuje jednoduchý a ženský štýl. Rada sa módne oblieka, ale nepodlieha trendom za každú cenu. „Preferujem kvalitu, nadčasovú eleganciu a módu s vtipom, čo značka 1.2.3 perfektne spĺňa. Naviac oceňujem, že všetky odevy sú jednoducho kombinovateľné a dotvárajú ich nádherné doplnky.“

Elegantné, klasické a súčasne mladistvo originálne a nápadité – také sú modely značky Un 1 Deux 2 Trois 3 pre nadchádzajúcu jeseň a zimu. Kolekcia sa nesie v znamení dokonalého prepojenia mestského chic štýlu a typickej nedbalej parížskej elegancie, ktorá dokáže jedinečným spôsobom podčiarknuť ženské línie. Nápadité strihy, typické pre 40. a 80. roky, upútajú vysokými zúženými pásmi, lesklým zapínaním. To všetko v obľúbenej fuchsiovej, purpurovej, alebo kráľovskej modrej. Kvalitné spracovanie a nevšedné riešenie detailov je pre túto značku samozrejmosťou. Aktívne ženy iste potešia aj najrôznejšie doplnky v podobe obuvi, kabeliek, bižutérie či opaskov.

Česká republika je jedinou krajinou, ktorá pripravuje vlastnú reklamnú kampaň. Jej tvárou sa na začiatku tohto roku stala herečka Dana Morávková, pretože je ideálnou predstaviteľkou módneho štýlu 1.2.3. Zábery propagujúce jesennú a zimnú kolekciu značky nafotila renomovaná fotografka Lucie Robinson nielen v uliciach Prahy, ale tiaž na streche známeho hotela Palace, vo francúzskej cukrárni – v pasáži Lucerna, či galérii Mánes. Na styling dohliadala nielen majiteľka „frančízových“ obchodov 1.2.3 Jarmila Bělovská, ale rovnako aj riaditeľka marketingu Florence Troy z parížskeho centra značky. Herečku líčil Filip Novák, Resident Trainer značky MAC, o vlasový styling sa postarala Jana Burdová, držiteľka ocenenia Kaderník roku 2008 v súťaži Czech and Slovak Schwarzkopf Hairdressing Awards.

Novú kolekciu si budete môcť kúpiť vo všetkých troch butikoch značky 1.2.3 v Prahe: na Vodičkovej ulici v  Gallery Myšák, v OC Palladium a v Dome módy.

Words & Photos: 2media

www.1-2-3.fr
www.2media.cz