Autentické príbehy, nadčasové témy

Diamantový lesk Naomi

0

Diamantový lesk Naomi

„Naomi Campbell a monté les marches a Cannes et portait des bijoux de GRISOGONO“. Prečo nezačať text vetou v šarmantnej a „šik“ Francúzštine, keď ide o šarmantnú a šik záležitosť? Veľkým spoločenským eventom, Naomi Campbell a šperkom Grisogono totiž určte tieto vlastnosti nechýbajú.

Na mnohých veľkých eventoch sa objavujú zaujímavé osobnosti, ktoré s radosťou predvádzajú svoje egá v spojení s top značkami. Červené koberce ponúkajú pestré priehrštie „labels, stars“ a všadeprítomných novinárov. Nám sa naskytla možnosť vidieť naraz Naomi Campbell a prekrásne šperky z dielne de Grisogono. Diva svetového modeling sa po červenom koberci hrdo niesla v objatí luxusných a exkluzívnych diamantových šperkov a doplnkov tejto značky. Zdobilo ju hneď niekoľko kúskov od tejto firmy. Konkrétne náušnice zo žltého zlata s 344 diamantmi a 188 zafírmi, ďalej dva prstene – jeden z bieleho zlata osadený 118 diamantmi a druhý so 76 briliantmi a žltým zafírom.

Elegancia a luxus sprevádzali aj veľkolepú párty značky de GRISOGONO v hoteli Eden Rock. Medzi hosťami bolo možné objaviť americkú herečku Meg Ryan, bývalého šéfa tímu Renault F1 – Flavia Briatoreho, už spomínanú Naomi Campbell, speváka Lionela Richieho či speváčku Cheryl Cole a mnohé iné hviezdy a hviezdičky.


De GRISOGONO

Spoločnosť de GRISOGONO založil v roku 1993 by Fawaz Gruosi. Jeho cieľom bolo vniesť do života diamantových šperkov, ktorý považoval za sotický a priam nudne jednotvárny. Gruosiho dizajnérskeho schopnosti mali ambíciu zmeniť zaužívane „diamantové štandardy“ v šperkárstve. Drahé kamene sú jeho vášňou a prioritou. Okrem tradičných diamantov sa nebojí používania zvláštnych druhov, ako napríklad prírodné čierne diamanty alebo takzvané „Icy“ kamene. De GRISOGONO sa za relatívne krátky čas stal jednoducho múzou diamantového šperkárstva.

Viac slov či komentáru netreba. Pokochajte sa radšej spoločne s nami na fotografiách.

NIPOS                                                                              Photos: Image.net

www.degrisogono.com