Autentické príbehy, nadčasové témy

Diktafóny s USB kľúčom a MP3 prehrávačom

0

Nové digitálne hlasové záznamníky Sony UX200 a UX300 typu 3-v-1 prinášajú nové možnosti MP3 prehrávača a USB kľúča v decentnom a ľahkom vyhotovení. Vďaka 4 GB pamäti umožňujú nahrať 1072 hodín (model UX300) čistého stereo zvuku, pričom batéria má výdrž 15 hodín záznamu a 83 hodín prehrávania. Diktafón sa jednoducho ovláda vďaka veľkému LCD displeju, využijete ho aj ako USB kľúč a samozrejmosťou sú kvalitné slúchadlá k mp3 prehrávaču.

Neprídete ani o jediné slovíčko

Záznam rozhovorov, stretnutí, školení alebo stručných hlasových poznámok nikdy nebol jednoduchší. Štýlové modely ICD-UX200 a ICD-UX300 pohodlne vložíte do vášho vrecka alebo tenkého puzdra a sú ľahšie než váš mobilný telefón (48 g). Aj napriek svojej kompaktnej veľkosti sú nabité praktickými funkciami, ktoré vám pomôžu zaznamenať, uložiť a spravovať dokonale čisté zvukové záznamy.

Flash pamäť modelu ICD-UX300F s kapacitou až 4 GB dokáže pojať viac než 1 000 hodín záznamu (v režime Long Play): to je viac než mesiac nonstop. A to je len začiatok. Ak počas cestovania potrebujete nejaké rozptýlenie, môžete počúvať vaše obľúbené skladby zo vstavaného MP3 prehrávača buď cez zabudovaný reproduktor alebo pomocou dodávaných slúchadiel do uší. Diktafón má vysúvateľný USB konektor, takže jednoducho poslúži aj ako USB kľúč.


Bez zbytočného šumu

Nastaviteľná funkcia potlačenia šumu znižuje ruch v pozadí záznamu a zabezpečuje tak maximálnu možnú zrozumiteľnosť. Prehrávanie hlasových záznamov prostredníctvom vstavaného reproduktora je rovnako čisté a jasné. 21-úrovňové ovládanie rýchlosti prehrávania uľahčuje počúvanie potrebných pasáží pri prepise školenia, seminára alebo rozhovoru, a to prakticky bez skreslenia.

Vynikajúca výdrž batérie vám umožní rozprávať – a počúvať – veľmi dlho. Pri použití alkalickej batérie sa čas záznamu predĺži až na 15 hodín (v režime LP), pričom prehrávanie môže trvať až neuveriteľných 83 hodín – čo je dostatočné na prakticky neobmedzené počúvanie poznámok z prednášok.


Jednoduché ovládanie, pekný dizajn

Ovládanie uľahčuje rozmerný LCD displej s veľmi dobre čitateľnými piatimi riadkami. Súbory môžete editovať priamo v prístroji. Do PC ich skopírujete rýchlo vďaka vysúvaciemu USB konektoru prehrávača.

Model ICD-UX200 (2 GB) je dostupný v čiernom, striebornom, ružovom a červenom vyhotovení. Model ICD-UX300 (4 GB) je dostupný v čiernom alebo červenom vyhotovení. Digitálne hlasové záznamníky ICD-UX200, UX300 a UX300F budú na trhu dostupné od decembra 2009.

WOrds & Photos: Seesame

www.sony.sk